+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Formy Tantra masáže

Tantra masáž je převážně  prostředek k pochopení sebe sama a principů vlastní existence každého jedince. Obě formy Tantrické masáže jsou úzce propojeny.

První forma je relaxační. Lidé do ní vstupují, potřebují - li dotek a pocity uvolnění. Načerpáním vlastní energie se lidé pak cítí naplněni a harmonizováni. Na pozadí relaxační formy tantrické masáže se skrytě děje léčebný proces. Může být zatím na nevědomé rovině klienta, protože vstupuje do tantrické masáže za účelem odpočinku, nikoli za účelem léčení.

Další forma je léčebná. Klient přichází za účelem léčení, protože vnímá jako problém některá stažení ve svém životě. Léčebná forma masáže take úzce souvisí s formou relaxační, protože je velmi důležité aby se klient uměl při masáži uvolnit do těla a vstupoval tak zrelaxovaný do vlastní energie. Může tak vnímat své pocity, které mohou identifikovat kořen problému.

 

Autorka: Lucie Dvořáková

Profesionální tantrická masérka. Zakladatelka Centra tantra masáže.

Zpět na výpis rubriky

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook