+420 775 126 388

Posvátná Tantra

Tantra

Tantra masáž má mnoho tváří, v tantra masáži se odráží to jak právě prožíváme každodenní život. Jednou může mít masáž podobu bouřlivé a vzrušující jízdy černého hřebce a jindy zase jemné plynutí na vlně sladkých vůní rozkoše, Tantra masáž je zrcadlem našeho vnitřního světa, našich hlasů, postojů a pocitů, protože tělo je nástroj, kterým prozkoumáváme život.


Uvolnit se do tantra masáže znamená pustit se veškerých představ, očekávání, tužeb a vědomí přenést do přítomného okamžiku ukrytém v doteku.

 

Tantrická masáž znamená být v přítomnosti. Buďte TEĎ. Být Teď znamená být ve svém středu. Ve své plné síle. Ze středu vyvěrá vše ostatní i extáze. V TEĎ mizí čas.

 

Tantrická masáž umožňuje prožívat potěšení. V tantra masáži nemusíte dělat nic, vy sami můžete být nic. Dovolte si být nic. Dovolte si být se vším všudy a projevit se. Dýchejte, vzdychejte, křičte, sténejte. Dovolte si prožívat rozkoš. Toto je opravdové uvolnění.

 

 

Autorka: Lucie Dvořáková

Profesionální tantrická masérka. Zakladatelka Centra tantra masáže.

Zpět na výpis rubriky

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook