+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Hranice mezi slastí a bolestí s Kamalou


Zajímá vás Tantra BDSM? Profesionální tantrická masérka Kamala nám odpovídá na téma tantra masáž s prvky BDSM. Téma opředené tajemstvím a zvědavostí, pro někoho k odsouzení pro jiné vzrušující zážitek.

 

Tantrická masáž s prvky BDSM mne jednoznačně baví. Není to proto, že bych byla rozená domina a ráda viděla muže v podřízené pozici. Přitahuje mne muž, jenž si dovolí otevřít se své zranitelnosti, kterou je jinak v každodenním životě naučen dobře maskovat. Líbí se mi to pole citlivosti, které doslova rozkvete před mými zraky a pod mýma rukama, pokud tomu dá masírovaný prostor ve svém těle i ve své mysli. Když mi důvěřuje a nechává vše plynout, je to úžasné.

 

 

Jaká je hranice mezi slastí a bolestí?

Hranice mezi bolestí a slastí je u každého jinde. Pokaždé mne znovu překvapí, jak rozdílné je vnímání bolesti na intimních partiích u jednotlivých mužů. Většinou si asi představíme, že jakýkoliv úder přes varlata a Lingham musí být pro muže velmi bolestivý. Ne, jsou i muži, kterým úder přes tyto partie nevadí, ba naopak, přináší jim v jisté situaci potěšení a eskaluje citlivost. A ta situace nastává právě u nás na žíněnce, při této speciální masáži, kterou velice ráda dávám.

 

Baví mne i lehký FETISH, proto přidávám k této masáži i mé osobní fetish oblečení. Tím je pro mne v tuto chvíli krajka a satén. Masíruji v krajkovém body a nosím saténový obojek, někdy i rukavice. K dispozici jsou i saténově bondážní pásky, které spolu s lany používám hlavně při delších masážích.

 

Pociťuješ i ty vzrušení když dáváš tento tip masáže?

Musím se přiznat, že i já jako masérka u této jedinečné masáže cítím silnou míru vzrušení. Stimuluje mne především muž, který se plně a s důvěrou oddal ženě. V tomto gestu není poníženost, ale naopak odvaha poddat se té pečující energii, kterou iniciuje a otevírá v páru právě žena.

 

Dáváš tantra masáž s prvky BDSM i ženám?

Ženy mne stimulují smyslností jejich prožitků a vizuální krásou těla. Je pro mne velkým potěšením masírovat právě ženy, intimní dotyk od jiné ženy může být pro přijímající velmi lěcivý.

 

 

 

Co tedy může očekávat žena?

Především úctu a souznění. Ženskost, ženské tělo a jeho prožitky jsou pro mne posvátné. Celá masáž probíhá prakticky podobně jako u mužů, kromě masáže prostaty. Místo ní se u žen věnuji ňadrům, bradavkám a masáži joni. Budu zřejmě prožívat vaše emoce a potěšení s vámi, neboť se na ženy při masáži ladím hodně niterně a mám u nich jiný rytmus než u mužů. Tantra masáž pro ženy s prvky BDSM prostě stojí za to.

 

A co může očekávat muž?

Především obdiv a respekt k jeho hranicím. Dále jemnou stimulaci citlivosti vašeho těla pírky a šimrátky až po silnou stimulaci aplikovanou například bičíkem, důtkami, plácačkou nebo holou rukou. Následuje rozmazlování rozetky, její jemné proniknutí a lehká uvolňující masáž uvnitř. Velice doporučuji přidat i masáž prostaty, k této masáži se velice hodí a ještě intenzivněji vám otevírá prostor důvěry a sebepoznání. Osobně dle pocitu naladění masírovaného přidávám i jemnou dominanci na krku, vlasech a popřípadě i pronikám prsty do úst.

 

Co by si doporučila ostatním?

Pokud vás masáž s BDSM osloví, doporučuji se těmto praktikám více věnovat i v soukromém životě a nebát se oslovit partnerku/partnera. Často si myslíme, že víme, co mají/nemají rádi. Ze zkušenosti ženy a masérky mohu v klidu prohlásit, že opak je často pravdou, a to z mnoha důvodů. Nejčastějším jsou předsudky, strach projevit se a nedostatečná komunikace o tom, co nám přináší potěšení.


Oslovilo vás toto téma? Naladil vás pozitivně můj přístup? Zkuste to!

 

Kamala

profesionálmí tantrická masérka a  tantra domina.

Zpět na výpis rubriky

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook