+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Hranice mezi slastí a bolestí


Zajímá vás Tantra BDSM? Profesionální tantrická masérka nám odpovídá na téma tantra masáž s prvky BDSM. Téma opředené tajemstvím a zvědavostí, pro někoho k odsouzení pro jiné vzrušující zážitek.

 

Tantrická masáž s prvky BDSM mne jednoznačně baví. Není to proto, že bych byla rozená domina a ráda viděla muže v podřízené pozici. Přitahuje mne muž, jenž si dovolí otevřít se své zranitelnosti, kterou je jinak v každodenním životě naučen dobře maskovat. Líbí se mi to pole citlivosti, které doslova rozkvete před mými zraky a pod mýma rukama, pokud tomu dá masírovaný prostor ve svém těle i ve své mysli. Když mi důvěřuje a nechává vše plynout, je to úžasné.

 

Jaká je hranice mezi slastí a bolestí?

Hranice mezi bolestí a slastí je u každého jinde. Pokaždé mne znovu překvapí, jak rozdílné je vnímání bolesti na intimních partiích u jednotlivých mužů. Většinou si asi představíme, že jakýkoliv úder přes varlata a Lingham musí být pro muže velmi bolestivý. Ne, jsou i muži, kterým úder přes tyto partie nevadí, ba naopak, přináší jim v jisté situaci potěšení a eskaluje citlivost. A ta situace nastává právě u nás na žíněnce, při této speciální masáži, kterou velice ráda dávám.

 

Baví mne i lehký FETISH, proto přidávám k této masáži i mé osobní fetish oblečení. Tím je pro mne v tuto chvíli krajka a satén. Masíruji v krajkovém body a nosím saténový obojek, někdy i rukavice. K dispozici jsou i saténově bondážní pásky, které spolu s lany používám hlavně při delších masážích.

 

Pociťuješ i ty vzrušení když dáváš tento tip masáže?

Musím se přiznat, že i já jako masérka u této jedinečné masáže cítím silnou míru vzrušení. Stimuluje mne především muž, který se plně a s důvěrou oddal ženě. V tomto gestu není poníženost, ale naopak odvaha poddat se té pečující energii, kterou iniciuje a otevírá v páru právě žena.

 

Dáváš tantra masáž s prvky BDSM i ženám?

Ženy mne stimulují smyslností jejich prožitků a vizuální krásou těla. Je pro mne velkým potěšením masírovat právě ženy, intimní dotyk od jiné ženy může být pro přijímající velmi lěcivý.

 

 

Co tedy může očekávat žena?

Především úctu a souznění. Ženskost, ženské tělo a jeho prožitky jsou pro mne posvátné. Celá masáž probíhá prakticky podobně jako u mužů, kromě masáže prostaty. Místo ní se u žen věnuji ňadrům, bradavkám a masáži joni. Budu zřejmě prožívat vaše emoce a potěšení s vámi, neboť se na ženy při masáži ladím hodně niterně a mám u nich jiný rytmus než u mužů. Tantra masáž pro ženy s prvky BDSM prostě stojí za to.

A co může očekávat muž?

Především obdiv a respekt k jeho hranicím. Dále jemnou stimulaci citlivosti vašeho těla pírky a šimrátky až po silnou stimulaci aplikovanou například bičíkem, důtkami, plácačkou nebo holou rukou. Následuje rozmazlování rozetky, její jemné proniknutí a lehká uvolňující masáž uvnitř. Velice doporučuji přidat i masáž prostaty, k této masáži se velice hodí a ještě intenzivněji vám otevírá prostor důvěry a sebepoznání. Osobně dle pocitu naladění masírovaného přidávám i jemnou dominanci na krku, vlasech a popřípadě i pronikám prsty do úst.

Co by si doporučila ostatním?

Pokud vás masáž s BDSM osloví, doporučuji se těmto praktikám více věnovat i v soukromém životě a nebát se oslovit partnerku/partnera. Často si myslíme, že víme, co mají/nemají rádi. Ze zkušenosti ženy a masérky mohu v klidu prohlásit, že opak je často pravdou, a to z mnoha důvodů. Nejčastějším jsou předsudky, strach projevit se a nedostatečná komunikace o tom, co nám přináší potěšení.


Oslovilo vás toto téma? Naladil vás pozitivně můj přístup? Zkuste to!

 

 

Zpět na výpis rubriky

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook