+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Systém 7 Čaker

První hlavní proud energie přijímáme horní částí těla a od sedmé čakry plyne dolů k první čakře. Energie z vesmíru proudí temenem hlavy směrem k hrázi zároveň s myšlením. To je první hlavní proud. Myšlení vstupuje do vědomí a propracovává se od sedmé čakry až k první čakře. Čím se dostává níže, tím je hutnější a hutnější. Takže napřed je myšlenka, která se stane obrazem v mysli, pak se vyřknou slova, projeví se činnost a vyvine se aktivita a pak se již vytváří výsledek. Nakonec se myšlenka zhmotní a projeví v hmotném světě. Došlo zde ke zhuštění čehosi abstraktního (nehmotného) a bylo vytvořeno něco konkrétního (hmotného).

 

Druhý hlavní proud energie směřující směrem nahoru - proudí od první čakry k sedmé čakře. Tato energie se propracovává od první čakry nahoru k sedmé čakře a zde nastává opačný proces, tzn. z čehosi konkrétního (zhmotnělého) se zase pozvolna stává abstraktní (nehmotné). Po získání určitých poznatků ve zhmotnělém světě se zhmotnělá energie začne zase přetransformovávat a dostávat se do vyšších vibrací a nakonec až do naší mysli, vědomí a vyššího vědomí. Co může způsobovat zablokování čaker? Zablokování prvního proudu směřující dolů může zapříčinit zdravotní problémy, zeslabení soustředění a můžeme se dostat až mimo kontakt s okolním světem. Zablokování druhého proudu směřující nahoru může vést k nechuti měnit své zkostnatělé názory k nudě, depresivním stavům, k připoutanosti (k něčemu, k někomu atd.) i k nedostatku vitality. Jak již víme, kontakt s okolním světem nám vytváří naše hlavní čakry a na nich hlavně záleží, jak budeme reagovat na náš vnější i vnitřní svět, který se v nás nachází.

 

MÚLÁDHÁRA - základní čakra, čakra kořene - fyzické tělo, kosti a svaly a krvetvorba.
SVADHIŠTHÁNA - sakrální čakra, centrum kříže - oblast podbřišku genitálie a sexualita.
MANIPÚRA - čakra solar plexu, čakra pupku - trávicí ústrojí a orgány s trávením spojené.
ANÁHATA- čakra srdce, srdeční centrum - kvalita krve a kůže a oblast hrudního koše.
VIŠUDDHA - krční čakra, komunikační centrum - spodní částí hlavy a horní dýchací ústrojí.
ADŽŇÁ - čakra čela, třetí oko moudrosti - myšlení, stav očí, horní části hlavy a čelisti.
SAHASRÁRA -  korunní čakra, čakra temene - duchovní kvality, spojení s makrokosmem.

 

Zdroj: internet

 

Zpět na výpis rubriky

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook