+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Eshop

Výrazné slevy na tantra masáže zakoupené formou dárkové poukázky. Věnujte netradiční dárek svým blízkým. Nabídka tantrických masáži pro muže, ženy a páry.
eshop
Tantra kožešinky jsou z králíka a používají se v tantrické masáží na energizaci těla. Dotek přes kožešinky je velmi příjemný a hýčkací. Nabízíme různé barvy, 100% králík. Podívejte se dále do naší nabídky.
eshop
Pštrosí peří se používá v tantrické masáži také na energizaci těla. Kůže prožívá potěšení a tím je masáž smyslnější a vzrušující. Obzvláště ženy ocení hýčkání jemnými předměty. Pěří je přibližně 60 cm dlouhé různých barev. Navštivte naši nabídku.
Naše rostlinné a minerální masážní oleje mají antioxidační a antidepresivní účinky, pokožku ošetřují, regenerují a vyhlazují. Mandlový olej patří mezi nejluxusnější oleje, minerální oleje mají zase velkou škálu vůní.
Sarong je oděv, který používáme v tantrické masáži. Je to velký šátek s kterým během tantrické masáže také pracujeme. Barevné batikované šátky najdete v naší nabídce.
Barevně laděné sady pomůcek k tantrické masáží dají Vašemu tělu pocit potěšení a relaxace.Vhodné jak pro profesionály tak i k domácímu užití.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook