+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Eshop

Výrazné slevy na tantra masáže zakoupené formou dárkové poukázky. Věnujte netradiční dárek svým blízkým. Nabídka tantrických masáži pro muže, ženy a páry.
eshop
Tantra kožešinky jsou z králíka a používají se v tantrické masáží na energizaci těla. Dotek přes kožešinky je velmi příjemný a hýčkací. Nabízíme různé barvy, 100% králík. Podívejte se dále do naší nabídky.
Sarong je oděv, který používáme v tantrické masáži. Je to velký šátek s kterým během tantrické masáže také pracujeme. Barevné batikované šátky najdete v naší nabídce.
eshop
Kvalitní francouzská značka parfémů, které mají v sobě stejné složky jako parfémy světových značek. Na výběr jsou květinoví, orientální, chyprové., dřevité tony. Vyberte si ze škáli vůní.
Naše rostlinné a minerální masážní oleje mají antioxidační a antidepresivní účinky, pokožku ošetřují, regenerují a vyhlazují. Mandlový olej patří mezi nejluxusnější oleje, minerální oleje mají zase velkou škálu vůní.
eshop
Pštrosí peří se používá v tantrické masáži také na energizaci těla. Kůže prožívá potěšení a tím je masáž smyslnější a vzrušující. Obzvláště ženy ocení hýčkání jemnými předměty. Pěří je přibližně 60 cm dlouhé různých barev. Navštivte naši nabídku.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook