+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Masážní oleje

Masážní olej mandlový 500 ml je bohatý zejména na vitamíny, minerály a nenasycené mastné kyseliny. Jemný mandlový olej se získává lisováním sladkých mandlí a bohatý na celou řadu biologicky aktivních látek. Mandlový olej se po staletí řadí mezi nejluxusnější kosmetické oleje. svým složením je vhodný také pro kojence a malé děti. Je vhodný pro masáž celého těla, obličeje a dekoltu. Rovněž je vhodný jako velmi kvalitní nosný olej. Má antioxidační účinky, pokožku ošetřuje, regeneruje, vyhlazuje. Pomáhá v péči o aknózní pleť. Mandlový olej má velmi silné antioxidační účinky, zabraňuje poškozování buněčných membrán a pokožku velmi silně vyhlazuje. Prodáváme včetně pumpičky, na lepší vytlačení oleje.

BIO kokosový olej 300 ml má velmi příjemnou vůni kokosu. Kokosový olej je vhodný na masáže, rovněž je velmi vhodný pro péči o vlasy i tělo. BIO kokosový olej, kterému se říká také panenský, si v sobě uchovává všechny prospěšné látky v BIO aktivní formě. Je velmi vhodný na masáže, dále k vlasovým zábalům nebo regeneraci vlasových konečků. Rovněž se dá použít k ošetření celého těla místo tělového mléka, k ošetření rtů nebo jako noční krém při péči o náročnou pleť. Jelikož se jedná o přírodní surovinu, je ideální k péči o celé tělo včetně obličeje, zvláště pro citlivou a suchou pokožku, kterou chrání a zvláčňuje. BIO kokosový olej má tuhou konzistenci, která se při teplotě 24 – 25 ºC mění v tekutou.

 

 

 

Formulář pro objednání

*

*

Jak objednat produkty z e-shopu?

1. Vyberte si zboží z naší nabídky.

2. Vyplňte formulář Vašimi údaji, doručovací adresa a faktůrační adresa plus IČO (pokud je jiná než doručovací).

3. Vypište název a číslo zboží, které chcete objednat. Např. Bílá S1 a odešlete objednávku.

Zboží můžete objednat také na čísle 775 126 388.

Kategorie

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook