+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tantra pro ženy zaměřená na tělo

Skupina pro ženy, která je rozdělená na tři cykli.

První cyklus Tantra pro ženy - PROBUZENÍ.

Zde se podíváme na to, jak se cítíme ve svém těle, kde cítíme stažení a kde se naopak cítíme uvolněně. Pomocí jednoduchých bioenergetických cvičení se dostaneme do své energie a do emoční inteligence našeho těla. Probudíme své tělo ze spánku, aby bylo připraveno k léčení a poté schopnosti prožívat větší potěšení.


Druhý cyklus Tantra pro ženy - LÉČENÍ

Zvýšíme vědomí v těle a rozvineme jeho inteligenci. Pomocí hloubkových masáží vyčístíme tělo od emočních bloků a stažení. Podíváme se také na náš stud a na pocity, které nám brání si svobodně užívat své tělo.


Třetí cyklus Tantra pro ženy - POTĚŠENÍ

Naučíme se uvolnit a přijímat rozkoš skrz naše fyzická těla. V meditativní atmosféře zde budeme budovat energii a potěšení. Naučíme se tantrické hýčkací techniky a pořádně si to užijeme, neboť potěšení je naším přirozeným právem.


1000 Kč / osoba / jeden cyklus. Pro rezervaci termínu zašlete zálohu 300 Kč na č.u.: 169147622/0600, do zprávy pro přijemce udejte Vaše jméno, temín a název kurzu. Po zaslání zálohy je přihláška platná.

 

 

 

*

*

*

*

Kalendář kurzů

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vede kurzy tantrické masáže již 10 rokem. Vyučuje různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže sama sestavila anebo upravila dle svých 12 ti letých zkušeností v této oblasti.

Kamala

Kamala

Lektorka kurzů tantrické masáže. Odborná asistence při kurzech. Tantrou se zabývá 5 let. Je to zkušená a profesionální tantrická masérka. Zabývá se mimo jiné zdravím životním stylem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 10 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Tereza

Tereza

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 5 let. Má vlastní masérskou praxi a podniká v různých oblastech.

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 10 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskoupraxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM. Zkušenost s Tantrou má 4 roky.

Šimon

Šimon

Odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 5 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook