+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tantra pro ženy zaměřená na tělo

Skupina pro ženy, která je rozdělená na tři cykli.

První cyklus Tantra pro ženy - PROBUZENÍ.

Zde se podíváme na to, jak se cítíme ve svém těle, kde cítíme stažení a kde se naopak cítíme uvolněně. Pomocí jednoduchých bioenergetických cvičení se dostaneme do své energie a do emoční inteligence našeho těla. Probudíme své tělo ze spánku, aby bylo připraveno k léčení a poté schopnosti prožívat větší potěšení.


Druhý cyklus Tantra pro ženy - LÉČENÍ

Zvýšíme vědomí v těle a rozvineme jeho inteligenci. Pomocí hloubkových masáží vyčístíme tělo od emočních bloků a stažení. Podíváme se také na náš stud a na pocity, které nám brání si svobodně užívat své tělo.


Třetí cyklus Tantra pro ženy - POTĚŠENÍ

Naučíme se uvolnit a přijímat rozkoš skrz naše fyzická těla. V meditativní atmosféře zde budeme budovat energii a potěšení. Naučíme se tantrické hýčkací techniky a pořádně si to užijeme, neboť potěšení je naším přirozeným právem.


1000 Kč / osoba / jeden cyklus. Pro rezervaci termínu zašlete zálohu 300 Kč na č.u.: 169147622/0600, do zprávy pro přijemce udejte Vaše jméno, temín a název kurzu. Po zaslání zálohy je přihláška platná.

 

 

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vedu kurzy tantrické masáže již 7 rokem. Vyučuji různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže jsem sama sestavila anebo upravila dle mých 12 ti letých zkušeností v oblasti Tantry, práce s tělem a energií.

Radek Nius

Radek Nius

Asistuji při výuce tantrické masáže s Lucií. Tantrou se zabývám více jak 10 let, vedu kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Odborný asistent při výuce Tantra masáže. Zkušený masér a lektor.

Kamala

Kamala

Jsem odborná asistentka při výuce tantrické masáže. Vyučuji kratší rámce tantra masáže hlavně páry. Ale i menší skupiny nebo jednotlivce. Praktikuji i vyučuji tantra masáže s prvky BDSM. Což je mojí vášní.

Matea

Matea

Jsem odborná asistentka při výuce Tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vedu vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jdu 10 let. Některé techniky jsem integrovala do svého osobního života.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook