+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Léčení Joni - vaginální mapování

Jde o hloubkovou akupresurní masáž v oblasti pánve, pánevního dna a vagíny (Joni). Některé body vně nebo uvnitř vagíny jsou různě citlivé. Některé vnímáme jako bolest, některé nemají citlivost a na některých cítíme potěšení. Body, které jsou bolestivé nebo jsou necitlivé, snižují schopnost ženy prožívat potěšení. Stažení tkáně uvnitř Joni (ženské přirození), jsou způsobeny různými traumatickými zkušenostmi. Příčinou mohou být porody, potraty, nevědomá vniknutí a další. Léčení joni neboli vaginální mapování je proces prozkoumávání, těchto bodů. Trauma se může uvolnit skrze tělo pomocí projevené emoce nebo vnitřního obrazu. Žena je vědomá při celém procesu léčení a proces si řídí. Pozornost se posouvá do bodů, které prozkoumáváme pomocí léčebných doteků, ve zvýšené hladině energie. Problematické body jsou tak lépe čitelné.

V naší kultuře většina žen v oblasti Joni (ženské přirození) zná dotek erotický anebo klinický (gynekologie). V léčení používáme dotek bezcílný, je to cesta prozkoumávání, dotek přináší uvědomování si vlastních pocitů a energie. Prozkoumáním vtisků (emocionální vzpomínky)  pomocí obrazů nebo pocitů se tělo ženy stává živější.

1 sezení po 120 min. 3500 Kč
3 sezení po 120 min. 8390 Kč
5 sezení po 120 min. 13990 Kč

Objednat:
Tel.: + 420 775 126 388
tantra.masaze@email.cz

 

Podívejte se na další masáže pro ženy:
ZÁKLADNÍ TANTRA MASÁŽ 90 MIN.
KLASICKÁ TANTRA MASÁŽ 120 MIN.
LUXUSNÍ TANTRA MASÁŽ 180 MIN.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook