+420 775 126 388

Luxusní Tantra masáž a rituál smyslů

Masér uvolňuje přijímající ženu

Doba masáže je 3 hodiny - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Jde o smyslný rituál tantrické masáže, kde se střídají různé druhy a intenzita doteků. Zažijete zde 3 hodiny láskyplné péče masérky nebo maséra. Dokonalé uvolnění celého těla, a probouzení 5 smyslů zvuky, vůněmi, dotekem. Masáž je propracovaná a celotělní procedůra.

U tří hodinového rituálu tantra masáže je konečnou technikou potěšování Joni (intimní partie ženy.) Technika je založena na vyvažování vzrušení na plusovém a mínusovém bodě, vede ženu do uvolnění a potom k potešení. Žena může prožít orgasmus anebo vnímat energii v celém těle. Pro některé ženy může být masáž vstupem do nové dimenze rozkoše.

Přístup v masáži je bezcílnost, takže masáž nikam netlačí. Je zde prostor pro maximální uvolnění a prožitek.

Masáž může prospívat svojí silně relaxační formou k načerpání nové životní energie a k harmonizaci těla i ducha. Masáž také slouží jako inspirace, jak jinak pracovat s posvátnou sexualitou. Masáž může sloužit i jako ukázka odlišného přístupu k prožívání orgastických stavů, které v hlubších formách prostupují do zvládnutí stavu Extáze.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook