+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

David

Tantra masér David

Zkušený masér, masáže dělá více jak 15 let. Masíruje a vyučuje hlavně i v zahraničí. Zkušenosti Davida jsou nejen v oblasti Tantry ale i Shiatsu, Marma masáže a další techniky a práce s energií a tělem. David je lektor masážních technik pro britskou společnost Ila-spa, od 2010 pořádá a vede vlastní semináře práce s tělem a vědomím. Dělá Tantrické masáže pro muže, ženy, páry.

 

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Tantrický výcvik Posvátné tělo, vášnivý duch 1 rok -  John Hawken.
Asistence na výcvicích s Johnem Hawkenem.
Pembroke College of Body Therapy – akreditovaný masér.
Darja Shiatsu School – 3 leté studium Shiatsu a základů čínské medicíny.
Darja Healing School – 2 letá výuka práce s energetickým systémem těla.
Reiki III. – zasvěcení od Inge Shubert.
Thajská masáž – Jongrak Iatatha, studium Ajurvédských masáží, základy Kraniosakrální terapie, kurzy Watsu a Aquahealingu.

 

"Tantrická masáž je intimní setkání v úctě, čistotě a pravdě. Může to být cesta do neznámých krajů vlastního těla či objevování nových prostorů, pocitů a vjemů, nebo bujará oslava života skrze tělo a smysly.

Potkáme se v bezpečném prostoru oproštěni od předsudků, posuzování a kontroly. Je to Váš čas, kdy můžete být sami sebou v plném prožitku vlastního těla. Podle Vašich pravidel, v přítomném okamžiku vzniká tvořivý proud energie, který je přirozeným vyjádřením života. Uvolněním do tohoto proudu se hranice rozplývají, narůstá pocit svobody, radosti a potěšení z vlastní jedinečnosti."

 

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook