+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Marcel Jayananda

tantrický masér Marcel

Marcel je velmi zkušený masér, má vlastní kurzy Tantra jogy. Hodně času tráví i v Indii proto je potřeba se k němu objednat v dobu kdy je v ČR a s dostatečným předstihem. Období duben až listopad je pro objednávky u Marcela optimální. Dělá dlouhé tantra masáže pro ženy. Tao masáže, masáž jako mystická zkušenost. Tantra terapie a léčení.

 

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž


Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Tantra a Tantrické masáže - Mike Colleman - Dharamsala Indie.
Škola práce s tělem při změněných stavech vědomí, Pacha, Deep a Nizzanim - Izrael.
Posvátné tělo, vášnivý duch tantrický výcvik, 1 rok John Hawken - ČR.
Taoistická erotická masáž John Hawken - ČR.
Medicínská cesta – výcvik v šamanském léčení, 1 rok John Hawken - ČR.
Mezinárodní cetifikát „Yoga Alliance“ pro učitele tantra jógy, Shri Kali Ashram, Goa - Indie.
Tantrické zasvěcení podle tradičního védského Shaivaismu, Acharya Bhagavan Shanmukha Anantha Natha, Goa, Indie.

14 let osobních zkušeností na poli osobní transformace prostřednictvím meditačních, detoxikačních, masážních a jógových technik tradičních kultur Dálného východu. Absolvent "500 Hr Yoga Alliance Tantra Yoga Teacher Training Course" podle standardů Shri Kali ášramu v Indii (www.shrikali.org). Tvůrce systému "Abumandra Healing Therapy" - masáž jako mystická zkušenost. Zakladatel školy masážních technik "Tao vědomého doteku".

 

Marcel o Tantra masáži a Tao masážích:

"Tantrické masáže k sobě mají velmi blízko. Rozdíl je pouze v tom, že tantrická masáž se zahalila do tajemných hinduistických rituálů, symbolů a legend, zatímco taoismus svou práci s léčivou sexualitou rozvinul naprosto otevřeně jako velmi důležité a praktické odvětví čínské medicíny. Základ mají obě masáže stejný – poskytují možnost uvědomění si vlastní energetické podstaty skrze to nejpříjemnější, co nám život dal – naši sexualitu.

Tím, že si svou energetickou podstatu uvědomíme nejen myslí, ale prožijeme ji jako přímou tělesnou zkušenost, dostáváme do ruky vzácný dar - možnost s touto podstatou pracovat. Vyvraťme jeden z populárních mýtů a totiž, že tantrická masáž vždy zahrnuje stimulaci pohlavních orgánů. K tomu by mělo dojít jen na základě vašeho rozhodnutí a výslovného přání."

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook