+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tonda

tantra masér TondaTonda je talentovaný masér. Žena se v jeho náručí může cítit v bezpečí a dokonale hýčkána. Můžete se pod jeho dotekem plně uvolnit, otevřít se a dovolit si prožívat potěšení, protože se necítíte pod tlakem. Dokáže být v masáži plně přítomný, vědomí a být s Vámi. Navíc jeho ruce jsou úžasně hřejivé.

Profesionální tantra masér,  masiruje ženy nebo páry.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Výcvik tantra masáž v profesionální praxi - CTM
Tantricko taoistické techniky.
Kašmírská Tantra masáž
Akreditovaný masérský kurz
Škola thajských masáží a technik.

 

"Lidské tělo a jeho energie jsou nádherné. O Tantrických masážích si toho můžeme přečíst hodně, ale vlastní prožitek se asi slovy vyjádřit nedá. Myslím, že každý člověk by si měl dopřát tento jedinečný, nepopsatelný prožitek. Může znovu objevit svou tělesnou rozkoš, potěšení, propojení se svým tělem, nebýt jen v hlavě. Dostane se mu plná náruč hýčkání, péče, zájmu, podpory a porozumění. Pokud bude důvěřovat sám sobě i celému procesu může se mysl i tělo otevřít, očistit, pochopit, propadnout do hluboké relaxace, která je velmi očistná a léčebná. Velmi rád budu Vaším průvodcem při objevování nových prožitků, při posouvání vlastních hranic sexuality, při rozproudění životní energie."

 

 

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook