+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Bára

tantrická masérka Bára

Masáž od Barbory je úžasný relax a přitom silně energetická záležitost. Masáž je plynoucí a hluboce meditační až magická. Zná plnou škálu masážních technik, které individuálně, dle potřeby klienta, kombinuje. Bára má jemnou ženskou energii, s pečujícím nádechem. Dělá tantra masáže pro muže, ženy i páry.


Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

  • Kurz tantrických masáží pro profesionální praxi – Klára Kloudová
  • Institut pro výcvik v Gestalt terapii (IVGT) – dvouletá sebezkušenostní skupina (pod vedením: Mgr. Viktor Polák, Bc. Markéta Chlupová)
  • Kurz Védské meditace – Tereza Böhmová Psychologie a filosofie – Bc. FHS, U

 

Tantrickou masáž vnímám jako nástroj pro znovuobjevení vlastní krásy a lásky k sama sobě. Je o zastavení se, všímání si, vnímání a prožívání. Je prostředkem, pomocí kterého se člověk může dostat blíže sám k sobě.

Tantrická masáž může v mém podání představovat oslavu vlastního těla a sebe sama, při které necháme odejít, to co už nám v našem životě neslouží a láskyplně přijmeme to, co ano. Mé masáže jsou intuitivní, pečující a autentické.

Ráda se nechávám procesem masáže a vzájemné dynamiky vést. Protože prožívání každého člověka je jedinečné, vítám vše, co se v procesu masáže stane. Vše je zde v pořádku.

Bára miluje slunce, stromy a hvězdnou oblohu. Cvičí jógu a běhá. Domnívá se, že pro prožití naplněného života je třeba přijmout kromě svých světlých stránek i svůj stín, své omyly, nedostatky a chyby. A právě tantra se může stát jedním z pilířů pro toto přijetí a nalezení sebe sama, své vlastní podstaty, síly a krásy.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook