+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Ela

masérka ElaFotografie připravujeme!!

Talentovaná mladá žena, její masáže jsou hýčkací i smyslné plné inspirace. Hodně používá svoji intuici, její masáž je propracovaná. Její doteky jsou horké, vášnivé i jemné. Důkladně umí namasírovat celé tělo, zároveň s dotekem plným něhy.


Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:
Výcvik tantra masáž v profesionální praxi - CTM.
Základní rekvalifikační masérský kurz.
Kurz masáže horkými mořskými mušlemi Tokoriki.
Havajská masáž Lomi Lomi.
Vycvik technik Light BDSM a Bondage - CTM

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

"Tantra je pro mně objev smyslnosti, lásky, tepla, klidu, svobody, bezpečí a relaxace. Cítit každý nádech, vzrušení, uvolnění v těle, v mysli, v celé Vaši bytosti je pro mně velkou výzvou a odhalením skryté touhy. Prostřednictvím těchto nádherných smyslných masáží jsem objevila sama sebe a své ženství.

Každý člověk a každý okamžik je uměleckým a jedinečným dílem. Jsem smyslná, citlivá a jemná žena, vždy sázím na svou intuici proto je každý muj dotek jiskřivý, plný něhy a upřímnosti."

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook