+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Emma

tantrická masérka EmmaJiskřivá, energická žena ve své hloubce něžná. Masáže od ní jsou vzrušující škálou doteků, které Vám navodí maximální uvolnění. Velmi talentovaná masérka, s upřímným zájmem učit se stále něco nového. Veselá, příjemná žena, sama sebe vnímá jako zimní tip. Přitahuje ji severská kultura.

 

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 


Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:
Výcvik tantra masáž v profesionální praxi - CTM.
Základní rekvalifikační masérský kurz.
Základy fyzioterapie a baňkování.
Kurz čokoládová masáž.

 

"Tantra masáž pro mně znamená uctění těla a duše jako takové. Pokaždé, když masáž dávám nebo přijímám, se vydávám na cestu plnou vzrušení, tajemna, energie a relaxace. Nikdy jsem nezažila větší uvolnění, jako při tantrické masáži. Ráda Vám své nabyté zkušenosti a znalosti předám a věřím, že budete nadšeni stejně, jako já."

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook