+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Jana

tantrická masérka Jana

Jana je velmi zkušená a skvělá masérka, velmi příjemná a smyslná žena. Mimo tantrických masáží ovládá i různé druhy jiných masáží, meditací. Cvičí  a vede kurzy jogy. Dělá také hlubokou terapii watsu. V masáži dokáže pracovat jak s jemnými doteky tak i s hloubkouvou masáží. Její tantrická masáž je plynulá a hluboce relaxační. Profesionální tantrická masérka pro muže, ženy a páry. Umělkyně doteků, která Vás provede krajinou potěšení.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Kurz Tantra masáž v profesionální praxi - CTM.
Studovala jsem tajemství Tantry a magie života u R.Argoni.
Kurz Andělský certifikovaný program s Charlesem Virtue.
Rekvalifikační masérský kurz, čokoládová masáž, masáž lávovými kameny, indická masáž, havajská masáž, medová masáž, Dornova metoda a Breussova masáž, manuální lymfodrenáž těla, chiromasáž, reflexní terapie.


"Tantra je cestou k osvícení. Díky této masáži, kterou vnímáte celým tělem a hlavně všemi jeho smysly, můžete probouzet Vaší skrytou energii, kterou rozproudíte po celém těle a budete moci z ní čerpat mnoho dní."

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook