+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Karolína

tantrická masérka Karolína Smyslná mladá žena, velmi talentovaná v oblasti masáží. Provede Vás škálou různých doteků a zavede Vás do nejhlubšího zákoutí Vaší duše. Tantrická masáž od ní je plynoucí a radostná, protože jí práce s tělem velmi baví. Profesionálni tantrická masérka pro muže, ženy a páry.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Výcvik tantra masáž v prof. praxi - CTM Praha
Výcvik tantrických masáží - Atman Berlín
Rekvalifikační masérský kurz.
Masáž lávovými kameny, medová masáž.

 

"Tantrická masáž je cesta plná relaxace, hýčkání a smyslnosti k branám hluboké meditace, rozkoše a uvědomění sama sebe, svého těla i své duše. Přijímá každého takový jaký je, uctívá jeho tělo a nabízí prožití své sexuality tak, jak na to možná nejsme zvyklí. S radostí a otevřeným srdcem Vás touto cestou budu provázet.

Tantru vnímám jako cestu k hlubšímu poznání sebe sama, podstaty lidské sexuality a duchovna. Mně dala mnoho a dá také i Vám. Díky tantře jsem poznala a zažila nevídané a tuto možnost poznání chci předat dál, protože sdílená radost je dvojnásobná radost."

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook