+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Kristina

tantrická masérka Kristina Zkušená masérka, smyslná a zralá žena. Její masáže jsou velmi vzrušující a hluboké. Mají v sobě tantrickou esenci, jemnost doteků i ohnivost. Profesionální tantrická masérka pro muže, ženy i páry.


Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Roční Tantrický výcvik Skydancing Tantra - John Hawken
Výcvik tantrických masáží - Tantraworld.
Výcvik kraniosakrální biodynamiky 2 roky.
Školu meditací, sebepoznávacích technik, prací s emocemi.
Rekvalifikační masérský kurz.
Reiki – II. Ra-Sheeba – II. Reconnection.

"Tantra a tantrické masáže pro mě znamenají jedinečné spojení sexuality, spirituality a srdce. Tantra kultivuje sexuální energii, ukazuje a učí nás jejímu novému používání a pozvedá jí na vyšší úroveň, kdy jí prožíváme vědomě. Muži a obzvláště ženy po masáži září, protože se uvolní ze svých každodenních masek a vracejí ke svému přirozenému prožívání této tolik naplňující, oživující a radostné energie.

Na tantrické masáži mně fascinuje kouzlo jejího láskyplného a nezaměřeného doteku a to, co s námi tento tělo, smysly, srdce a duši sytící dotek udělá. Jak nás naplní, rozproudí nám naší životní energii a radost v těle, oživí nás a spojí nám každý kousek těla zase zpátky do jednoho celku. A my si ho můžeme procítit v jeho celistvosti, přirozenosti a taky nevinnosti. Může nás i léčit a pomoci nám postupně odstranit bloky v této tolik opěvované a zároveň zapovězené oblasti. "

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook