+420 775 126 388

Martina

tantrická masérka MartinaMladá žena věnující se intenzivně tantře. Martina má v sobě hloubku, kterou promítá do svých masáží. Má krásné zářivé oči, které vypovídají o její smyslnosti. Její masáže jsou ohnivé, ale po vzplanutí přichází i jemná relaxace a plynutí energie. Martina dělá Tantra masáže s prvky BDSM a klasické Tantra masáže pro muže, ženy a páry.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

 • Výcvik Tantra masáž v profesionální praxi - CTM Praha
 • Kurzy tantry v Tantra institut Praha  - Petr Manguri
 • Umění vědomého bytí
 • Kurzy kvantové fyziky, esoterika.
 • Intenzivně prochází různými semináři a kurzy tantry a práce s vědomou sexualitou.
 • Petr Havlan – Firewalking
 • Kurz havajské Lomi – lomi masáže – BBS Studio
 • Tantrická praktika – dva půlroční turnusy – manželé Komedovi
 • Reiki I. – zasvěcení do energie Reiki – Alena Šimáková
 • Kurz vědomého tantrického BDSM – Phase A a Phase B – Canabelle
 • Vědomé svazování a práce s provazy – Soptík
 • Counscious Kink & shadow tantra pracitioner training – Seani Love and Rosie Heart – 5ti denní intenzivní kurz

 

Po několika letech hledání důvodu mé odlišnosti a následným absolvováním několika kurzů zabývajících se energiemi jsem se dostala do bodu, kdy cítím, že mým posláním je v lidech probouzet to samé. Tím bych chtěla jim dopomoci k tomu, aby mohli prožívat rozkoš, štěstí a radost stejně intenzivně jako jej pociťuji já, a to nejen v sexuální rovině, ale i v běžném životě. Zároveň je mým velkým přáním pomoci lidem umět se opravdu uvolnit, protože díky uvolnění je možné prožívat vše, co v životě přichází, mnohem intenzivněji a radostněji než jsme zvyklí.

Poté co jsem strávila několik let na Novém Zélandu, kde jsem se setkala s energií reiki, jsem si uvědomila, že mám k energiím mnohem blíže než ostatní. Po návratu do Čech jsem se dostala na kurz Umění vědomého bytí, kde jsem se poprvé setkala s tantrickými technikami a najednou jsem se cítila konečně jako doma a mezi svými. Tantře se od té doby věnuji velmi intenzivně navštěvováním různých kurzů, setkání a workshopů. Řekla bych, že tantrou žiji mnohem silněji než dřív a hlavně mnohem vědoměji než dřív a tím dokážu ovlivňovat svůj život.

"Tantra masáže jsou jedním ze způsobů jak pocítit a nahlédnout dovnitř sebe samotných a tím objevit potenciál, který v sobě všichni máme, i když si toho nejsme plně vědomi. Potenciál obrovských možností, s nimiž můžeme začít pracovat právě skrze cestu tantry, která vnímá sexuální energii jako jednu ze základních součástí lidského života. Dopřejte si ji i Vy a poznejte co život skutečně nabízí."

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook