+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Maya

tantrická masérka MayaMaya je zkušená masérka, dělá několik typů opravdu originálních tantrických masáží. Také dělá hlubokou léčebnou terapii a masáže pro ženy, muže nebo páry.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

 • Australská tantrická škola - Dakini, taoistické techniky
 • Mezinárodní škola chrámového umění (ISTA) - Duchovní sexuální šamanské techniky
 • Výcvik Sexologické práce s tělem s Josephem Kramerem
 • Evropská akademie somatického vzdělávání - holistická terapie a smyslná tantrická masáž D. Palečková a R.Vojík
 • Trénink mystické masáže s Mahasatvaou Ma Anandou Saritou a Nisargou - tantrická kašmírská a taoistická masáž a rituály.
 • Mahasatvaa Ma Ananda Sarita - ve výcviku mezinárodního školení učitelů  Síla ženy a esence bohyně, Bali
 • Tantrayoga -  učitelský výcvik, Šrí Kálí Ashram Indie
 • Vědomé BDSM:
 • Soeni Love - Škola erotických tajemství, šamanská tantrická cesta,
 • Workshopy s Felixem Ruckertem Schwelle 7 Berlín, Londonem Faerie a Ruby May
 • Výcvik praktikanta Kambonaturista ,  Peru - Kambo je amazonská  šamanská medicína získávaná  jako  sekret žáby Phyllomedusa bicolor.  Koktejl peptidů (krátké řetězce aminokyselin) obsažen v sekretu pomáhá  s řešením  bolestivé menstuace, menopauzy, viróz, alergií, ekzémů, Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby,  depresí,  cystické fibrózy, HIV, rakoviny,  pomáhá s hledáním vize-nové životní cesty, s partnerskými rozchody, čistí  vnitřní orgány apod... Léčí příčiny problémů na mentální, energetické a fyzické úrovni.
 • Reiki, Reconnectivní léčení, Kinesiologie, EFT, Metamedicína

 

Mayina cesta k masážím a holisticko-somatické práci s tělem se vyvíjela během let studia mnoha různých energetických praktik, tantrických mezinárodních škol a setkání se šamany z různých kultur.

Zaměřuje na léčbu sexuálních traumat a pánevní oblasti: vaginální a anální mapování, předčasná ejakulace, poruchy erekce, masáž prostaty,  yoni, léčení jizev, problémy s bolestivou menstruací a při menopauze. 
Výuka tantrických masáží, taoistických technik a  práce s tělem  - Velký tah, orgasmická yoga a meditace,, partnerská komunikace atd... Léčení, potěšení, transformace, vzrušení, vše může být součástí masáže, kterou Maya doporučuje delší, případně ji zkombinovat s konzultací. Při delších masážích je možná masáž 4. dimenze (hlavových dutin),. Nejen že se opravdu do této dimenze propadnete, ale také může být velmi léčivé po úrazech.

Maya pomocí různých technik uvolňuje emocionální bloky kombinované s holistickým léčebným přístupem k vašim potřebám. Vaginální nebo anální mapování pomáhá přeměnit zastaralé emoční vzorce a programy na kvalitnější. Ty vám umožní žít smysluplnějším a naplněnějším životem nejen ve vztahu, k sobě, ale také k vašemu okolí.
Maya se také věnuje vědomému tantrickému BDSM, které se zaměřuje na přepis emočních bolestivých zážitků a vzpomínek. Nejedná se o klasické sezení BDSM.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook