+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Michaela

tantrická masérka Michaela

Zkušená masérka, s několikaletou praxí, která vnímá tantrickou masáž jako mystický zážitek. Masáž od Míši je úžasný relax a přitom silně erotická záležitost. Masáž je plynoucí a hluboce meditační až magická. Pracuje celým tělem a tím vás rozproudí do hlubokého vzrušení, které probíhá v meditační atmosféře. Zná plnou škálu masážních technik, které individuálně, dle potřeby klienta, kombinuje. Míša má jemnou ženskou energii, s pečujícím nádechem. Dělá tantra masáže pro muže, ženy i páry.


Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

  • Výcvik v masážích Tao vědomého doteku - Jayananda
  • Terapeutický bodywork - Reichovy charakterové typy I.,II.
  • Reiky I., II.
  • Soundhealing a práce s energií - Karl Grunick
  • Rekvalifikační masérský kurz
  • Relaxační masáž lávovými kameny
  • 2017 Quodoushka 1 - posvátné sexuální praktiky nagualské tradice - Amara Charles, Asa Kullberg.

Co říká Michaela o tantrické masáži:

"Dotek je nejmystičtější způsob lidské komunikace. Jeden jediný dotek nám může říct kdo jsme nebo jak se cítíme. Dotek promlouvá beze slov. Miluji mystérium této komunikace a široké spektrum různých druhů doteků skrze které naše těla a duše může komunikovat. A tak bych tě chtěla pozvat k prozkoumání této primární komunikace.

Zvu tě k tomu jí poznat a porozumět a naučit se, jak skrze ní můžeme vytvořit zázraky v našich životech a vztazích. Zvu tě k hlubokému ponoření se do sebe, do svých vlastních zdrojů uvolnění, radosti, potěšení, svobody a přijetí, vzpomenout si, kým doopravdy jsi."

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook