+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Pamela

tantrická masérka PamelaŽena s andělem i ďáblem v těle, jemná i energická. Masáže od ní jsou velmi intenzivní a tím jsou vzrušujícím zážitkem. V masáži dokáže být rázná, přitlačit a perfektně promasírovat svaly. Na druhou stranu v určitých částech masáže používá jemný až elektrizující dotek. Pracuje jako tantra masérka pro muže a páry.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Kurz Tantra masáž v profesionální praxi CTM
Masér pro rekondiční a sportovní masáže
Meridiánová masáž akupunkt dle W.Penzela
Indická masáž hlavy (antistresová)
Dornova metoda Plus
Motýlí masáž-metamorfní technika
Havajská masáž Lomi Lomi
Reiki stupeň 1

"Tantra masáž je o sebepoznání a  pochopení svého těla a duše. Skrze smyslné doteky se propojí všechny vaše smysly, dochází k naplnění energií, která Vám dodá sílu, otevře intuici. Je to cesta k pochopení a přijetí svého těla, duše a životního poslání zde na zemi. Můžete pak jet na vlně a nechat se kolébat vesmírem a cítit, že jste v bezpečí, milováni.

Tělo reaguje a zaznamenává vše. Je jako kniha a vy jste tím spisovatelem. Probuďte v sobě skrze Tantru svou vášeň a vneste ji do všech oblastí vašeho života. Za každou duši, která rozkvete, děkuji."

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook