+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Svatava

tantrická masérka Svatava

Jemná žena, která se dokáže ponořit do tantrické masáže naplno. Nechat energii plynout a vnímat přítomný okamžik. V masáži dokáže intenzivně provádět tlakové hmaty, ale zároveň být jemná a citlivá. Tantrická masáž od Svatavi je smyslná, senzitivní a meditativně erotická záležitost. Provede vás blaženými pocity skrze prožívání vašeho vlastního těla. Tantrická masérka pro muže a páry.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Výcvik Tantra masáž v profesionální praxi - CTM Praha
Tao techniky a práce s tělem a energií - CTM Praha
Rekvalifikační masérský kurz
Kurz relaxační masáže - Kanada
Joga kurz pro freedivery - Čechy
Kurz hot jogy, Ayurvédy - Mexiko
Praxe tlumočnice při majských očistných rituálech

"Již několik let se věnuji józe. Ze začátku to pro mne bylo fyzické cvičení, později mne však dovedlo k hlubšímu poznání podstaty života a k meditacím. Společně s cestováním a poznáváním různých kultur a náboženství mne toto dovedlo k tantrickému učení. Tantra je pro mne prostředek k hlubokému prožívání přítomného okamžiku všemi smysli. Propojení se s božstvím v každém z nás a poznávání nových rovin života. Ten ráda prožívám v pohodě, míru a blaženosti. Tantra mi umožňuje hluboké prožitky koncentrace a napojení se na božské energie rozvinout do běžného života a častěji vychutnávat přítomný okamžik.

Tantrické učení mne zajímá díky svému přístupu k lidské existenci. Ráda s ním poznávám např. nové způsoby práce s dechem, energií a energetickými centry. Každá masáž je pro mne jak zdroj nového poznání tak možnost rozvinout toto poznání společně s druhými.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook