+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tereza

Tantrická masérka Tereza

Žena plná života, milující pohyb. Žije samu sebe naplno, a to je velmi inspirující. Tantrickou masáž si zamilovala. Tantra masáž od ní prozkoumá vaše Já pomocí různých druhů doteků. Jemné, smyslné i pevné. Profesionální tantrická masérka pro muže, ženy a páry. Specializuje se take na tantra masáž s prvky BDSM a bondage.

 

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti tantry, spirituality a masáží:

Kurz Tantra masáž v profesionální praxi. CTM
Taoistické techniky práce s energií - Lucie Dvořáková
Tantra masáž s prvky BDSM a bondage školení - Lucie Dvořáková

 

"Tantrická masáž je pro mě určitý druh meditace a to jak pro přijímajícího tak pro dávajícího. Každá masáž je originální a opravdu každá přináší nové poznatky. Tantra masáže mi změnily život a to jak v pohledu sama na sebe, tak na své okolí ale především na sexuální energii muže a ženy. Pomohly mi v sobě najít ženskou smyslnost a neuvěřitelnou lidskou energii, která při masážích proudí.

Tantrickou masáž beru jako mystický rituál, který působí blahodárně a léčí. Pomáhá prodloužit, omladit a zkvalitnit lidský život a to především díky dotekům, které jsou ve středu tantrické masáže. Léčivé doteky patří k nejstarším způsobům léčby."

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook