+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tereza

Tantrická masérka Tereza

“Žena plná života, milující pohyb. Žije samusebe naplno, a to je velmi inspirující. Tantrickou masáž si zamilovala. Tantra masáž od ní prozkoumá vaše Já pomocí různých druhů doteků. Jemné, smyslné i pevné. Profesionální tantrická masérka a lektorka pro muže, ženy a páry”.

 

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti tantry, spirituality a masáží:

Kurz Tantra masáž v profesionální praxi. CTM
Taoistické techniky práce s energií - Lucie Dvořáková
Tantra masáž s prvky BDSM a bondage školení - Lucie Dvořáková

 

"Tantře se věnuji od roku 2013. Své dovednosti rozvíjím na kurzech, četbou tematických knížek, ale především vlastní praxí, kterou vnímám jako stěžejní. Tantra mění můj život. Pomohla mi dospět, užívat si života a být opravdová/přirozená. Nikam nespěchat. Soustředit se na to, co je tady a teď."

Mám neustálou potřebu se rozvíjet a zlepšovat tak své já. Je mi 36 let a mimo Tantru se věnuji projektovému řízení a zároveň vedu své vlastní regenerační služby zaměřené na fyzickou rovnováhu, psychickou pohodu a doplnění energie. Baví mě různé sporty, hudba a naprosto bezkonkurenčně miluju hory a horský vzduch. Tantrický rituál, který spolu absolvujeme, bude velmi příjemným dobrodružstvím, ze kterého si odnesete nové poznání i zkušenosti. Jelikož se jedná o velmi choulostivé oblasti našeho života, zakládám si na oboustranné důvěře."

 

"Má Tantra je dynamickým koktejlem různých umění a doteků, vyvolávajících pestrou škálu pocitů. Pomůže vám zjistit, jak lépe využívat svou sexuální energii a být tak lepší milenkou nebo milencem. Prozkoumá možnosti a hranice vašeho vzrušení. A tím vším upevní vaše sebevědomí a jistotu v sexuální oblasti. Ale nejen v ní. Od naší sexuality se odvíjí celý náš život a proto jsou tantrické rituály a rozvoj naší sexuality nepostradatelnou součástí našeho života."

 

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook