+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tess

masérka Tess

Talentovaná mladá žena, její masáže jsou hýčkací i smyslné plné inspirace. Hodně používá svoji intuici, její masáž je propracovaná. Její doteky jsou horké, vášnivé i jemné. Důkladně umí namasírovat celé tělo, zároveň s dotekem plným něhy.


Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:
Zasvěcení do celostní masáže, práce s energií a Tantry - Vladana Augstenová
Kurzy práce s tělem.
Základní rekvalifikační masérský kurz.
Kurzy jogy.
Studium psychologie.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

"Tantra je pro mě cesta hlubokého porozumění a pochopení. Procitnutí ve vlastním těle. Léčení starých ran na duši. Uvolnění se v bezpečném prostředí. Ráda pracuji s tělem, ovšem uvědomuji si, že tantra je více než to. Je to především filozofie. Meditace skrze zážitky celotělního orgasmu. Snažím se každému vyjít vstříc a zprostředkovat mu příjemný a originální zážitek. "

 

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook