+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Elza

tantrická masérka Elza

Éterická žena, s hlubokýma očima. Její doteky jsou něžné a jiskřivé. Velmi milá energie a dokáže dávat hlubokou masáž. V masáži střídá jemný dotek s pevným a relaxace je tak intenzivní a příjemná. Pracuje jako tantrická masérka pro muže, ženy a páry.

 

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

připravujeme.


Elza se věnuje masážím i tantře více než sedm let, doma i v zahraničí. Ráda předává mužům a ženám krásnou a léčivou energii skrze dotyky, které jsou prý jak z jiného světa.

Skrze smyslný a erotický prožitek lze léčit nebo probouzet emoce, otevírat mysl, hluboce relaxovat, prožívat sám sebe a život naplno.

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook