+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Maya

tantrická masérka Maya

Mladá éterická žena, s hlubokýma očima. Její doteky jsou něžné a jiskřivé. Velmi milá energie a dokáže dávat hlubokou masáž. V masáži střídá jemný dotek s pevným a relaxace je tak intenzivní a příjemná. Pracuje jako tantrická masérka pro muže a páry.

 

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

připravujeme.


"Každý ve svém životě potřebujeme rituály.

Na vlnách extáze se otevíráme a svou krásou a bezmeznou láskou k životu a sobě inspirujeme a léčíme vše, co je nadosah.. Mizí bolest a strachy, které střídá blaženost a skutečné uspokojení naplňující celou bytost. Největší poklad je ukryt na místech, kde nikdo moc nehledá. V každém z nás.

Dovolte si skrze prožitky tantry žít skutečný život svých snů. Prožijte a prociťte každý neopakovatelný okamžik jak nejlépe můžete. Tantra je branou k radosti a opravdovosti, rozevírajíc svou otevřenou náruč a čeká na Vás. Bez omezení poskytuje možnosti jak žít a užít si to. Vstupte do ni a změňte svůj život na všech úrovních.
Je mi ctí být Vaši průvodkyní na cestě k radosti a opravdovosti..

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook