+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Maya

tantrická masérka MayaZajímavá mladá žena s jiskrou v oku. Ráda se směje. Její oči mají v sobě něhu a její dotek smyslnou péči, která vás naplní. Masáže miluje a Tantrická masáž je pro ni vášeň. Mendy dělá tantra masáže pro muže a páry.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Výcvik Tantra masáž v profesionální praxi - CTM Praha

Tréning v tao energetických technikách. - CTM Praha

Sportovní masáže.

 

"Tantrická masáž mně naplňuje předáváním energie. Jsem ráda, když vidím klienta odcházet spokojeného. Každou masáž prožívám individuálně, pokaždé je jiná. Tantrická masáž v každém člověku probudí smysl, který doposud nepocítil. Navodí pocit harmonie, energie a budete se cítit láskyplně. Doporučuji každému vyzkoušet."

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook