+420 775 126 388

Kurz kreativní masáž ženy - výuka pro muže

Ženské tělo je pro muže mnohdy záhadou. Žena funguje v mnohých situacích odlišně než-li muž, proto i  ženské tělo má jiné priority v oblasti potěšení než mužské. V dnešní době, je spousty erotického obsahu na internetu, ale většina z toho prezentuje  potěšení ženy zkresleným způsobem. Nevystihuje tedy fakt, jak doopravdy funguje skutečná žena. A proto jsme se rozhodly přiblížit mužům pomocí kreativní masáže jak vlastně ženské tělo doopravdy funguje. Co máme rády a co ne, co nám dělá potěšení a co naopak není žádoucí.

"Vnímám jak muži jsou z toho občas v sexualitě s partnerkou zmateni. Nemají kde získat pravdivé informace. V naší kultůře neexistuje žádná sexuální výchova pro mladé, která by oddělila odlišnosti v oblasti potěšení u obou pohlaví. Prostě se to nemáme kde naučit. V partnerském vztahu to pak vede k sexuálnímu vyhasnutí. Žena nemá motivace dále se s mužem milovat, pokud zakouší stále doteky ,které zase až tak potěšující nejsou. Nedosahuje orgasmu, který je pro ni tak přirozený. Cítí se většinou flustrovaná a sex s partnerem odklada na vedlejší místo.

Pokud žena bude prožívat pravidelně se svým partnerem orgasmus, bude se chtít milovat možná i častěji než muž. Ale většina žen mimo sebepotěšení orgasmus nezná. A za vše může nedostatečná informovanost v této oblasti."

Víte například že?

Žena potřebuje k dosažení orgasmu pocit bezpečí.
Žena se potřebuje cítít uctívána a milována.
Žena potřebuje 20-40 min. setrvačné stimulace kdy vzrušení klesá a stoupá aby dosáhla orgasmus?
Každá žena může dosáhnout orgasmu i mýt ženskou ejakulaci.
A spousty dalších návodů.

Toto vše se učíte od ženy.

 

Délka kurzu 8 hodin -  16000 kč (2000 kč hodina)

pozn. V ceně je jedna tantra masáž 120 minut pro muže, kde se inspirujete a naučíte jak prodlužovat svoje sexuální vzrušení.

 

 

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 15 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Vladana

Vladana

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 15 let. Má vlastní masérskou praxi, a pořádá kurzy osobního rozvoje.

Šimon

Šimon

Lektor a odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 10 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook