+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Kurz kreativní masáž ženy - výuka pro muže

Ženské tělo je pro muže mnohdy záhadou. Žena funguje v mnohých situacích odlišně než-li muž, proto i  ženské tělo má jiné priority v oblasti potěšení než mužské. V dnešní době, je spousty erotického obsahu na internetu, ale většina z toho prezentuje  potěšení ženy zkresleným způsobem. Nevystihuje tedy fakt, jak doopravdy funguje skutečná žena. A proto jsme se rozhodly přiblížit mužům pomocí kreativní masáže jak vlastně ženské tělo doopravdy funguje. Co máme rády a co ne, co nám dělá potěšení a co naopak není žádoucí.

"Vnímám jak muži jsou z toho občas v sexualitě s partnerkou zmateni. Nemají kde získat pravdivé informace. V naší kultůře neexistuje žádná sexuální výchova pro mladé, která by oddělila odlišnosti v oblasti potěšení u obou pohlaví. Prostě se to nemáme kde naučit. V partnerském vztahu to pak vede k sexuálnímu vyhasnutí. Žena nemá motivace dále se s mužem milovat, pokud zakouší stále doteky ,které zase až tak potěšující nejsou. Nedosahuje orgasmu, který je pro ni tak přirozený. Cítí se většinou flustrovaná a sex s partnerem odklada na vedlejší místo.

Pokud žena bude prožívat pravidelně se svým partnerem orgasmus, bude se chtít milovat možná i častěji než muž. Ale většina žen mimo sebepotěšení orgasmus nezná. A za vše může nedostatečná informovanost v této oblasti."

Víte například že?

Žena potřebuje k dosažení orgasmu pocit bezpečí.
Žena se potřebuje cítít uctívána a milována.
Žena potřebuje 20-40 min. setrvačné stimulace kdy vzrušení klesá a stoupá aby dosáhla orgasmus?
Každá žena může dosáhnout orgasmu i mýt ženskou ejakulaci.
A spousty dalších návodů.

Toto vše se učíte od žen, zkušených a vědomých. Techniky máme vyzkoušené na sobě a víme co dělá ženám potěšení. Lektorky Lucie Dvořáková, Kamala Cittadini.

1 den / 16600 kč jedna osoba.

pozn. V ceně je jedna tantra masáž 90 minut pro muže, kde se inspirujete a naučíte jak prodlužovat svoje sexuální vzrušení.

 

*

*

*

*

Kalendář kurzů

2019 - 2020

Termíný kurzů domlouváme telefonicky, dle individuálních potřeb zákazníka.

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 10 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Šimon

Šimon

Odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 5 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 10 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskoupraxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM. Zkušenost s Tantrou má 4 roky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook