+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Kurz kreativní erotická masáž ženy - výuka pro muže

Ženské tělo je pro muže mnohdy záhadou. Žena funguje v mnohých situacích odlišně než-li muž, proto i  ženské tělo má jiné priority v oblasti potěšení než mužské. V dnešní době, je spousty erotického obsahu na internetu, ale většina z toho prezentuje  potěšení ženy zkresleným způsobem. Nevystihuje tedy fakt, jak doopravdy funguje skutečná žena. A proto jsme se rozhodly přiblížit mužům pomocí kreativní masáže jak vlastně ženské tělo doopravdy funguje. Co máme rády a co ne, co nám dělá potěšení a co naopak není žádoucí.

"Vnímám jak muži jsou z toho občas v sexualitě s partnerkou zmateni. Nemají kde získat pravdivé informace. V naší kultůře neexistuje žádná sexuální výchova pro mladé, která by oddělila odlišnosti v oblasti potěšení u obou pohlaví. Prostě se to nemáme kde naučit. V partnerském vztahu to pak vede k sexuálnímu vyhasnutí. Žena nemá motivace dále se s mužem milovat, pokud zakouší stále doteky ,které zase až tak potěšující nejsou. Nedosahuje orgasmu, který je pro ni tak přirozený. Cítí se většinou flustrovaná a sex s partnerem odklada na vedlejší místo.

Pokud žena bude prožívat pravidelně se svým partnerem orgasmus, bude se chtít milovat možná i častěji než muž. Ale většina žen mimo sebepotěšení orgasmus nezná. A za vše může nedostatečná informovanost v této oblasti."

Víte například že?

Žena potřebuje k dosažení orgasmu pocit bezpečí.
Žena se potřebuje cítít uctívána a milována.
Žena potřebuje 20-40 min. setrvačné stimulace kdy vzrušení klesá a stoupá aby dosáhla orgasmus?
Každá žena může dosáhnout orgasmu i mýt ženskou ejakulaci.
A spousty dalších návodů.

Toto vše se učíte od žen, zkušených a vědomých. Techniky máme vyzkoušené na sobě a víme co dělá ženám potěšení. Lektorky Lucie Dvořáková, Kamala Cittadini.

1 den / 12600 kč jedna osoba.

pozn. V ceně je jedna tantra masáž 90 minut pro muže, kde se inspirujete a naučíte jak prodlužovat svoje sexuální vzrušení.

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vedu kurzy tantrické masáže již 7 rokem. Vyučuji různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže jsem sama sestavila anebo upravila dle mých 12 ti letých zkušeností v oblasti Tantry, práce s tělem a energií.

Radek Nius

Radek Nius

Asistuji při výuce tantrické masáže s Lucií. Tantrou se zabývám více jak 10 let, vedu kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Odborný asistent při výuce Tantra masáže. Zkušený masér a lektor.

Kamala

Kamala

Jsem odborná asistentka při výuce tantrické masáže. Vyučuji kratší rámce tantra masáže hlavně páry. Ale i menší skupiny nebo jednotlivce. Praktikuji i vyučuji tantra masáže s prvky BDSM. Což je mojí vášní.

Matea

Matea

Jsem odborná asistentka při výuce Tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vedu vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jdu 10 let. Některé techniky jsem integrovala do svého osobního života.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook