+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Léčebná masáž Joni a Linghamu

Je pokročilá individuální výuka pro páry, navazující na Klasickou tantra masáž v domácím užití.

Výuka je vhodná zejména pro partnery kteří chtějí dávat i přijímat formu sexuálního léčení. Více je tato techniky používana u žen, známá také jako vaginální mapování.

Touto technikou se propojíme s pohlavím a vyčistíme tělo od emočních bloků a potlačené energie.
Pomáhá to zvýšit vědomí v těle a rozvíjet se pomocí sexuality.
Naučit se hlobkouvou léčebnou masáž Joni a Linghamu (sanskrtský název pro pohlaví) a předávat  ji své partnerce/partnerovi jako silný transformační prostředek.

 

CO JE TO LÉČEBNÁ MASÁŽ JONI.

Ženy mohou léčení přijímat i u nás. Zde je naše nabídka!


Pokud jste jednotlivec tak na kurzu se budete učit dávat léčení  asistentce/ovi, kteří budou léčení přijímat doopravdy. Idealní je však přijít v páru a léčení dávat přímo partnerce pod mým vedením. Dokud nedosáhnete samostatnosti v tomto procesu. Vytvoříme zde bezpečné prostředí plné důvěry a přijetí.

 

6 hod / 6500 Kč / pár

 

*

*

*

*

Kalendář kurzů

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vede kurzy tantrické masáže již 10 rokem. Vyučuje různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže sama sestavila anebo upravila dle svých 12 ti letých zkušeností v této oblasti.

Kamala

Kamala

Lektorka kurzů tantrické masáže. Odborná asistence při kurzech. Tantrou se zabývá 5 let. Je to zkušená a profesionální tantrická masérka. Zabývá se mimo jiné zdravím životním stylem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 10 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Tereza

Tereza

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 5 let. Má vlastní masérskou praxi a podniká v různých oblastech.

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 10 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskoupraxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM. Zkušenost s Tantrou má 4 roky.

Šimon

Šimon

Odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 5 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook