+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Léčebná masáž Joni a Linghamu

Je pokročilá individuální výuka pro páry, navazující na Klasickou tantra masáž v domácím užití.

Výuka je vhodná zejména pro partnery kteří chtějí dávat i přijímat formu sexuálního léčení. Více je tato techniky používana u žen, známá také jako vaginální mapování.

Touto technikou se propojíme s pohlavím a vyčistíme tělo od emočních bloků a potlačené energie.
Pomáhá to zvýšit vědomí v těle a rozvíjet se pomocí sexuality.
Naučit se hlobkouvou léčebnou masáž Joni a Linghamu (sanskrtský název pro pohlaví) a předávat  ji své partnerce/partnerovi jako silný transformační prostředek.

 

CO JE TO LÉČEBNÁ MASÁŽ JONI.

Ženy mohou léčení přijímat i u nás. Zde je naše nabídka!


Pokud jste jednotlivec tak na kurzu se budete učit dávat léčení  asistentce/ovi, kteří budou léčení přijímat doopravdy. Idealní je však přijít v páru a léčení dávat přímo partnerce pod mým vedením. Dokud nedosáhnete samostatnosti v tomto procesu. Vytvoříme zde bezpečné prostředí plné důvěry a přijetí.

 

6 hod / 6500 Kč / pár

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vedu kurzy tantrické masáže již 7 rokem. Vyučuji různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže jsem sama sestavila anebo upravila dle mých 12 ti letých zkušeností v oblasti Tantry, práce s tělem a energií.

Radek Nius

Radek Nius

Asistuji při výuce tantrické masáže s Lucií. Tantrou se zabývám více jak 10 let, vedu kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Odborný asistent při výuce Tantra masáže. Zkušený masér a lektor.

Kamala

Kamala

Jsem odborná asistentka při výuce tantrické masáže. Vyučuji kratší rámce tantra masáže hlavně páry. Ale i menší skupiny nebo jednotlivce. Praktikuji i vyučuji tantra masáže s prvky BDSM. Což je mojí vášní.

Matea

Matea

Jsem odborná asistentka při výuce Tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vedu vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jdu 10 let. Některé techniky jsem integrovala do svého osobního života.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook