+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Pokročilý kurz tantra masáž v profesionální praxi

Cesta k plnému rozvinutí kreativních znalostí tantrické masérky/ra.

Kurz je určen absolventům našich kurzů Tantra masáž v prof. praxi, ale i masérkám a masérům, kteří se učily tantra masáž někde jinde a chtějí se dovzdělávat v této oblasti.

Rituál tantra masáže má mnoho podob a může být velmi kerativní. Naučte se nové techniky a znalosti ohledně fungování lidského těla a sexuality. Tantra masáž může být i zábava a hra která naplňuje. Nabízím zde své dlouholeté znalosti v této oblasti, které obohatí Vaši masérskou praxi. Rozšíříte tak svoje dovednosti  a tím i okruh klientů. Masáže také zde aktivně přijímáte a tím se rozvíjíte. Dostaneme se také k samé podstatě tantry a její esenci.

Výuka trvá 2 dny.

Program:

Sobota od 10 hod. do 18 hod.

Úvod Tantra a její podstata.
Energizující techniky fyzického těla
Umění erotického doteku.
Speciální dýchaní, hadí dech, ohňový dech, práce s čakrami.
Jak dýchat s klientem a ve dvojici.

Neděle od 10 hod. do 18 hod.

Řízená meditace, bioenergetické cvičení.
Kašmírská tantra - masážní techniky.
Kreativní masáž prostaty.
Orgány rozkoše energizace plusových a minusových bodů.
Rozšířený orgasmický potenciál.

 

Cena kurzu je 16.600 Kč / osoba. Pro absolventy našich kurzů 12.600 Kč

Pro rezervaci termínu je záloha 2000 Kč na č.u. 169147622/0600 do zpravy pro příjemce udejte Vaše jméno. (Záloha se odečítá z celkové částky).

 

Výuka je ukončena osvědčením o absolvování kurzu. Certifikát dostáváte po ukončení semináře závěrečnou zkouškou praktického rázu. Po kurzu, by jste měli být schopni plnohodnotně a plynule předávat Tantra masáž a využívat kreativní přístup a techniky s klientem.

Poznámka: Tento kurz neumožňuje vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby. Pro vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby potřebujete rekvalifikační masérský kurz.


Přihlásit se na kurz: +420 775 126 388

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vedu kurzy tantrické masáže již 7 rokem. Vyučuji různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže jsem sama sestavila anebo upravila dle mých 12 ti letých zkušeností v oblasti Tantry, práce s tělem a energií.

Radek Nius

Radek Nius

Asistuji při výuce tantrické masáže s Lucií. Tantrou se zabývám více jak 10 let, vedu kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Odborný asistent při výuce Tantra masáže. Zkušený masér a lektor.

Kamala

Kamala

Jsem odborná asistentka při výuce tantrické masáže. Vyučuji kratší rámce tantra masáže hlavně páry. Ale i menší skupiny nebo jednotlivce. Praktikuji i vyučuji tantra masáže s prvky BDSM. Což je mojí vášní.

Matea

Matea

Jsem odborná asistentka při výuce Tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vedu vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jdu 10 let. Některé techniky jsem integrovala do svého osobního života.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook