+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Pokročilý kurz tantra masáž v profesionální praxi

Cesta k plnému rozvinutí kreativních znalostí tantrické masérky/ra.

Kurz je určen absolventům našich kurzů Tantra masáž v prof. praxi, ale i masérkám a masérům, kteří se učily tantra masáž někde jinde a chtějí se dovzdělávat v této oblasti.

Rituál tantra masáže má mnoho podob a může být velmi kerativní. Naučte se nové techniky a znalosti ohledně fungování lidského těla a sexuality. Tantra masáž může být i zábava a hra která naplňuje. Nabízím zde své dlouholeté znalosti v této oblasti, které obohatí Vaši masérskou praxi. Rozšíříte tak svoje dovednosti  a tím i okruh klientů. Masáže také zde aktivně přijímáte a tím se rozvíjíte. Dostaneme se také k samé podstatě tantry a její esenci.

Výuka trvá 2 dny.

Program:

Sobota od 10 hod. do 18 hod.

Úvod Tantra a její podstata.
Energizující techniky fyzického těla
Umění erotického doteku.
Speciální dýchaní, hadí dech, ohňový dech, práce s čakrami.
Jak dýchat s klientem a ve dvojici.

Neděle od 10 hod. do 18 hod.

Řízená meditace, bioenergetické cvičení.
Kašmírská tantra - masážní techniky.
Kreativní masáž prostaty.
Orgány rozkoše energizace plusových a minusových bodů.
Rozšířený orgasmický potenciál.

 

Cena kurzu je 16.600 Kč / osoba. Pro absolventy našich kurzů 12.600 Kč

Pro rezervaci termínu je záloha 2000 Kč na č.u. 169147622/0600 do zpravy pro příjemce udejte Vaše jméno. (Záloha se odečítá z celkové částky).

 

Výuka je ukončena osvědčením o absolvování kurzu. Certifikát dostáváte po ukončení semináře závěrečnou zkouškou praktického rázu. Po kurzu, by jste měli být schopni plnohodnotně a plynule předávat Tantra masáž a využívat kreativní přístup a techniky s klientem.

Poznámka: Tento kurz neumožňuje vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby. Pro vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby potřebujete rekvalifikační masérský kurz.


Přihlásit se na kurz: +420 775 126 388

 

*

*

*

*

Kalendář kurzů

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vede kurzy tantrické masáže již 10 rokem. Vyučuje různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže sama sestavila anebo upravila dle svých 12 ti letých zkušeností v této oblasti.

Kamala

Kamala

Lektorka kurzů tantrické masáže. Odborná asistence při kurzech. Tantrou se zabývá 5 let. Je to zkušená a profesionální tantrická masérka. Zabývá se mimo jiné zdravím životním stylem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 10 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Tereza

Tereza

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 5 let. Má vlastní masérskou praxi a podniká v různých oblastech.

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 10 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskoupraxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM. Zkušenost s Tantrou má 4 roky.

Šimon

Šimon

Odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 5 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook