+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Výcvik tantra masáž léčebné techniky

Cesta k plnému rozvinutí léčebných znalostí tantrické masérky/ra.

Kurz je určen pokročilým absolventům základního a pokročilého výcviku Tantra masáž v prof. praxi, nebo absolventům kurzů tantry a tantra masáže jiných lektorů, kteří se chtějí dovzdělat v této oblasti.

Další dimenzí tantrických masáží je forma léčení. To je práce terapeutická a je zde potřeba hlubší znalosti tantrických technik. Jelikož je Tantra cesta prožitku a to co si prožijeme na sobě, to chápeme, budete na kurzu i intenzivně léčení přijímat. Skrze vlastní prožitek záčínáte vnímat novou dimenzi těchto technik. Jak jí dále rozvíjet s klientem a co vše se pod tím skrývá.

Kurz trvá 2 dny.

 

Cena výcviku je 12.600 Kč / osoba.

Pro absolventy našich dvou předešlých kurzů tantra masáž v prof. praxi a pokročilý kurz tantra masáže je cena 8.300 Kč.

 

Program:

Sobota od 10 hod. do 18 hod.

Meditace na utvoření bezpečného prostoru.
Rozhovor aneb na co se ptát.
Léčebná akupresůrní masáž Joni (vagína)

 

Neděle od 10 hod. do 18 hod.

Léčebná akupresůrní masáž Rosety (anální otvor)
Léčebná akupresůrní masáž Varjy (šourek a penis)
Relaxační technika pro zakončení.

 

Kurz je ukončen závěrečnou zkouškou praktického rázu (domlouváme se většinou nezávisle na termínu výuky). Výuka je ukončena osvědčením o absolvování kurzu. Certifikát dostáváte po ukončení semináře závěrečnou zkouškou praktického rázu. Po kurzu, by jste měli být schopni plnohodnotně a plynule předávat Tantra masáž a využívat léčebný přístup a techniky s klientem.

Poznámka: Tento kurz neumožňuje vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby. Pro vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby potřebujete rekvalifikační masérský kurz.

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vedu kurzy tantrické masáže již 7 rokem. Vyučuji různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže jsem sama sestavila anebo upravila dle mých 12 ti letých zkušeností v oblasti Tantry, práce s tělem a energií.

Radek Nius

Radek Nius

Asistuji při výuce tantrické masáže s Lucií. Tantrou se zabývám více jak 10 let, vedu kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Odborný asistent při výuce Tantra masáže. Zkušený masér a lektor.

Kamala

Kamala

Jsem odborná asistentka při výuce tantrické masáže. Vyučuji kratší rámce tantra masáže hlavně páry. Ale i menší skupiny nebo jednotlivce. Praktikuji i vyučuji tantra masáže s prvky BDSM. Což je mojí vášní.

Matea

Matea

Jsem odborná asistentka při výuce Tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vedu vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jdu 10 let. Některé techniky jsem integrovala do svého osobního života.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook