+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Výcvik tantra masáž léčebné techniky

Cesta k plnému rozvinutí léčebných znalostí tantrické masérky/ra.

Kurz je určen pokročilým absolventům základního a pokročilého výcviku Tantra masáž v prof. praxi, nebo absolventům kurzů tantry a tantra masáže jiných lektorů, kteří se chtějí dovzdělat v této oblasti.

Další dimenzí tantrických masáží je forma léčení. To je práce terapeutická a je zde potřeba hlubší znalosti tantrických technik. Jelikož je Tantra cesta prožitku a to co si prožijeme na sobě, to chápeme, budete na kurzu i intenzivně léčení přijímat. Skrze vlastní prožitek záčínáte vnímat novou dimenzi těchto technik. Jak jí dále rozvíjet s klientem a co vše se pod tím skrývá.

Kurz trvá 2 dny.

 

Cena výcviku je 12.600 Kč / osoba.

Pro absolventy našich dvou předešlých kurzů tantra masáž v prof. praxi a pokročilý kurz tantra masáže je cena 8.300 Kč.

 

Program:

Sobota od 10 hod. do 18 hod.

Meditace na utvoření bezpečného prostoru.
Rozhovor aneb na co se ptát.
Léčebná akupresůrní masáž Joni (vagína)

 

Neděle od 10 hod. do 18 hod.

Léčebná akupresůrní masáž Rosety (anální otvor)
Léčebná akupresůrní masáž Varjy (šourek a penis)
Relaxační technika pro zakončení.

 

Kurz je ukončen závěrečnou zkouškou praktického rázu (domlouváme se většinou nezávisle na termínu výuky). Výuka je ukončena osvědčením o absolvování kurzu. Certifikát dostáváte po ukončení semináře závěrečnou zkouškou praktického rázu. Po kurzu, by jste měli být schopni plnohodnotně a plynule předávat Tantra masáž a využívat léčebný přístup a techniky s klientem.

Poznámka: Tento kurz neumožňuje vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby. Pro vystavení ŽL na masérské a rekondiční služby potřebujete rekvalifikační masérský kurz.

*

*

*

*

Kalendář kurzů

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vede kurzy tantrické masáže již 10 rokem. Vyučuje různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže sama sestavila anebo upravila dle svých 12 ti letých zkušeností v této oblasti.

Kamala

Kamala

Lektorka kurzů tantrické masáže. Odborná asistence při kurzech. Tantrou se zabývá 5 let. Je to zkušená a profesionální tantrická masérka. Zabývá se mimo jiné zdravím životním stylem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 10 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Tereza

Tereza

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 5 let. Má vlastní masérskou praxi a podniká v různých oblastech.

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 10 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskoupraxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM. Zkušenost s Tantrou má 4 roky.

Šimon

Šimon

Odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 5 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook