+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Výuka Vědomé BDSM pro jednotlivce i páry

Výuka vědomého BDSM je určena hlavně těm, kteří se zajímají o tyto techniky v širším kontextu a chtěli by se jim věnovat ať už v domácím prostředí nebo profesionální praxi.

Zkratka BDSM vychází ze tří jiných zkratek a to B&D (bondage & discipline), D&S (dominance & submission), S&M (sadism & masochism).

Vědomé BDSM je vždy o souhlasu přijímajícího a pozornosti dávajícího a proto se seznámíme s tzv. kruhem souhlasu od Betty Martin. Zde se naučíme rozlišovat rozdíl mezi opravdovým dáváním, resp. plněním přání přijímajícího a mezi přijímáním, resp. dělání něco přijímajícímu pro své vlastní potěšení. To je jeden z hlavních pilířů pro opravdu vědomé BDSM.

Dalšími je komunikace během session, kdy jsou používány většinou barvy semaforu a také čísla určující intenzitu použití. Existují i jiné způsoby komunikace a to hlavně pro techniky, kde není přijímající schopen mluvit, o kterých si také řekneme.

Samozřejmostí je ukázka jednotlivých předmětů a technik, kterých je opravdu hodně a fantazii se meze nekladou. Přijďte zkusit jak využít například kuchyňské náčiní jako např. vařečku, vidličku atd. J

Předpokladem pro výuku vědomého BDSM je alespoň minimální znalost tantrické masáže, zejména vědomého doteku. Případně je možné zařadit i to do výuky.

 

Program:

Úvod do BDSM praktik

Vysvětlení kruhu souhlasu

Komunikace mezi přijímajícím a dávajícím a to i neverbální

Ukázka a vyzkoušení jednotlivých předmětů používajících se v BDSM

Ukázka a vyzkoušení dalších BDSM praktik

Vysvětlení práce s provazy a jejich výuka

Součástí kurzu je manuál.

 

Cena individuální výuky 1900 Kč / hodina pro jednu osobu

Minimální doba výuky 4 hodiny.

 

Pro rezervaci termínu je záloha 2400 na č.u. 169147622/5500 do zprávy pro příjemce udejte Vaše jméno. (Záloha se odečítá z celkové částky).

 


 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 15 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Šimon

Šimon

Lektor a odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 10 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 15 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskou praxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook