+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tantra masáž Exclusive pro páry

Masáž jako mystická zkušenost.

Dlouhá Tantrická masáž pro pár, která má velmi silný relaxační a léčebný účinek.

Je to efektivní kombinací thajské, ayurvédské a tantrické masáže, reflexní terapie a taoistických principů léčivé sexuality. Doplňuje je o dýchací techniky tradiční  jogy. Jde o velmi nedogmatické pojetí práce s tělem a vědomím. Velmi inspirující zážitek, uvolňuje energii a rozproudí ji do celého těla.

Kombinace masážních technik se tvoří přímo podle individuálních potřeb, přání a problémů zákazníků. Velmi jedinečný a mystický zážitek.

Masáž umožňuje párům se uvolnit do energie a uvědomit si vlastní tělo jako chrám duše. Integrovat se do do vlastní těla a rezehrát příjemné vzrušení. Uvolňuje, nabíjí, harmonizuje, léčí a učí nás se PROŽÍT takový jací doopravdy jsme.

 

Doba masáže 4 hod. / 14000 Kč pár.


Objednat
dárkový poukaz
Objednat
Tantra masáž

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook