+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tantra masáž s prvky BDSM pro páry


Práce s dutkami

Doba masáže je 120 nebo 180 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Průběh masáže: Chcete se nechat inspirovat? Chcete se praktikám lehkého BDSM věnovat i doma? Vzrušuje Vás prozkoumávat tyto techniky společně s partnerem či partnerkou? Přijďte vyzkoušet tantrickou masáž BDSM v páru.

Můžete čekat například jemnou stimulaci citlivosti vašeho těla pírky a šimrátky až po silnou stimulaci aplikovanou například bičíkem, důtkami, plácačkou nebo holou rukou. Rozmazlování ňader u žen a u muže rozetky, její jemné proniknutí a lehká uvolňující masáž uvnitř.

Vše probíhá v bezpečném intimním prostředí. Před masáží si s klienty povídáme a tak nastavíme hranice a bezpečný rámec masáže dle potřeb klientů.


Techniky které používáme jsou:

Spanking (energizace těla důtkami, bičíky).
Bondage (svazování provazy).
Masáž prostaty vně i uvnitř skrz rosetu.
Penetrační masáž rosetky (anální otvor).
Masáž Linghamu.

Nepoužíváme techniky:

pissing, facesitting, fyzické zraňování těla jako je propichování, řezání atd. Nebo další techniky spadající do tvrdého BDSM.


  

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook