+420 775 126 388

Tantra masáž Multiorgasmický muž

Probuzení mužského těla

 

Doba masáže je 120 nebo 180 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Masáž multiorgasmický muž Vás může inspirovat i naučit ovládat vaše sexuální vzrušení. Naučíte se oddělit orgasmus od ejakulace, nebo jak můžete prožít opakovaný orgasmus.

I když někteří muži cítí potěšení i po ejakulaci, většina mužů se ocitá na pokraji svého vzrušení a musí se zase pracně škrábat nahoru. Pokud se naučíte správně pracovat se svým vzrušením, vybudovanou energii si můžete udržet delší dobu. V podstatě můžete prodlužovat své vzrušení jak dlouho budete chtít.

Ale to není zdaleka vše. Orgasmus s ejakulací Vám může připadat jako super jízda, ale jen do té doby, dokud nezažijete extatický prodloužený orgasmus. Pravidelným praktikováním se vám rozkoš zvyšuje. První extatický let je bezva, ale opakováním se prožitek prohlubuje a je intenzivnější,  slast je stále větší.

Motivací a inspirací by Vám mohla být nejen vlastní slast, ale i vědomí, že v milování s partnerkou můžete být pánem situace. Dopřávat partnerce dlouhý milostný akt po kterém ženy touží. Akt, který bude naplňující nejen pro Vás, ale také pro Vaši partnerku, milenku. Tím, že budete umět rozvádět své sexuální vzrušení, můžete milostný akt prodlužovat do nekonečna. Můžete prožít orgasmus bez ejakulace, po kterém Vám neklesne energie a nebudete unavení. Budete plní elánu, energie a zároveň uvolnění.

Muž který umí ovládnout své vzrušení a udržovat jej v těle, dopřává partnerce dlouhé milování. Tak i ona může zažívat dlouhé pocity rozkoše a orgasmus, které vedou k oboustrané spokojenosti.

V této masáži potřebujeme minimálně 120 minut, aby jsme mohli orgasmické stahy opakovat několikrát. Prožitek je pak intenzivní a projasněný.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook