+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Základní Tantra masáž pro páry

Pozdrav namaste a třetí oko

 

Doba masáže je 90 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Průběh masáže: Při párové masáži jste s partnerem či partnerkou masírováni v jedné místnosti. V masáži jsou těla doslova hýčkána. Používají se doteky přes hedvábné šátky, peříčka, štětečky, kožešinky a jiná hýčkadla. Nhřívání těla partnerů horkými ručníky.

Pak následuje důkladná a propracovaná masáž celého těla teplým olejem. Masáž otevírá vnitřní kanál, kterým proudí energie. Stěžejní může být schopnost přijímajících uvolnit se do těla a dovolit si prožívat rozkoš.

Po dokonalém uvolnění těla, může následovat masáž intimních partií. Masáž je vedena tak, aby se oba partneři ocitali v podobné intenzitě vzrušení. Pokud vzniká u milenců touha sdílet vzrušení společně ve dvojici, mají na to zde čas i soukromí. Maséři masírují v podobném duchu oba partnery a udržují tak zvýšenou energii v plném proudu. Masáž může být pro partnery inspirací do milostného života.

V masáži můžete objevit jiný přístup k sexualitě, což jednoznačně prospívá k zlepšení ve vztahu. Masáží můžete posílit jeden druhého, načerpat vnitřní sílu a harmonizovat se jak na těle, tak i na duši.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook