+420 775 126 388

Základní Tantra masáž - Iniciace Shakty

Masérky sedí zády pozdrav namaste

 

Doba masáže je 90 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Nechte se unášet v rytmech orientální hudby, exotickou vůní přírodních silic a láskyplným dotekem masérky / maséra. Základní Tantra masáž je již přímým vstupem do tance Tantry. Žena si zde může vybrat, zda chce masáž přijímat od ženy nebo muže.

Tělo ženy se prohřívá a hýčká jemnými předměty.  Používá se hlazení kožešinkami, peříčka, štětečky, dotek přes hedvábné šátky a další hýčkadla. Olejová část masáže je velmi intenzivní a rámec sestaven tak, že otevírá vnitřní flétnu,  to je kanál, kterým proudí energie.

Součástí Základní tantra masáže je masáž Joni (ženské pohlaví). Vzniká zde vzrušení, s kterým můžeme během masáže pracovat např. pomocí dýchání. Tělo se energií vyživuje a přetváří ji na energii vitální. Cílem je pak jemné proudění energie tělem, spojené s pocity "euforie" (prožitek je individuální a za slovy). Některé ženy mohou prožívat orgasmus. Stěžejní je schopnost ženy uvolnit se do potěšení.

Masáž umožňuje ženám přijímat dotek i na pohlaví, který není podmíněn nutností orgasmu. Láskyplný dotek, jehož cílem není brát, ale dávat. Masáž může pomáhat při jemných depresích či výkyvech nálady. Pomáhá s problémy při menstruaci nebo neplodnosti. Napomáhá ženám v procesu sebe přijetí a uvolnění se do vlastního sexuálního projevu.

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook