+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Lucie

zakladatelka Centra Tantra masáže Lucie"Tantra je cesta prozkoumávání, cesta energie a vědomí. Cesta láskyplného doteku a přijetí."

Jsem zakladatelka a majitelka Centrum tantra masáže Folimanka. Věnuji se výuce různých konceptů tantrické masáže. Vyučuji vlastní rámec tantricko - taoistického konceptu, léčebné formy tantra masáže. Tzv. Shivaistický koncept masáže neboli Kašmírská tantra masáž a další. Tantře se věnuji více jak 15 let. Má vášeň je šamanismus.

 

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
kurz Tantry

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

2006 Kurz Tantry Body, Heart and Soul - Alan Lowen.
2009 Kurzy klasické masáže, havajská masáž a ayurvédské techniky.
2010 Výcvik v bioenergetické analýze - 1,5 roku - John Hawken
2010 Kurzy Tao masáže a Tantra masáže podle Kašmírské tradice.
2011 Roční tantrický výcvik Skydancing Tantra - John Hawken.
2011 Medicínská cesta - šamanský výcvik jeden rok - John Hawken
2012 Roční pokročilý Tantrický výcvik - John Hawken
2012 Kurzy Ženské Tantry - Komala. 
2013 - 2014 Semináře šamanky Alicie Hamm.
2016 Univerzální zkušenost Alan Lowen.
2017 Osho International Meditative Resort v Puně Indie - intenzivní zkušenost Osho meditace.
2017 Quodoushka 1 - posvátné sexuální praktiky nagualské tradice - Amara Charles, Asa Kullberg. Intenzivní 5 denní seminář.
2018 Shakty Queen - transformační seminář pro ženy - Amara Charles, Shyena Venice.

 

Tantra masáž je převážně  prostředek k pochopení sebe sama a principů vlastní existence každého jedince. Obě formy Tantrické masáže jsou úzce propojeny.

První forma je relaxační. Lidé do ní vstupují, potřebují - li dotek a pocity uvolnění. Načerpáním vlastní energie se lidé pak cítí naplněni a harmonizováni. Na pozadí relaxační formy tantrické masáže se skrytě děje léčebný proces. Může být zatím na nevědomé rovině klienta, protože vstupuje do tantrické masáže za účelem odpočinku, nikoli za účelem léčení.

Další forma je léčebná. Klient přichází za účelem léčení, protože vnímá jako problém některá stažení ve svém životě. Léčebná forma masáže take úzce souvisí s formou relaxační, protože je velmi důležité aby se klient uměl při masáži uvolnit do těla a vstupoval tak zrelaxovaný do vlastní energie. Může tak vnímat své pocity, které mohou identifikovat kořen problému.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook