+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožňují mužům hluboký relax. Obsahují zajímavé techniky spojené s potěšením. Zároveň motivaci a inspiraci jak si rozvádět sexuální vzrušení do celého těla.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla vedoucí k prožívání potěšení. Ženy se uvolňují pomocí láskyplných,vědomých doteků. Používáme techniky hýčkání celého těla. Vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Používáme velkou škálu tantrických technik. Typické je střídání různých druhů doteků, které vedou k potěšení.

Tantra masáže s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Různé druhy tantra masáží obsahujících techniky lehkého BDSM. Masáže jsou energizující a hravou formou prozkoumávání vlastního těla a pocitů. Probouzíme vzrušení a radost ze života.

Kurzy Tantra masáže

Kurzy Tantra masáže

Nabízíme kurzy tantrických technik a masáží, které rozvíjí váš energetický potenciál a jsou dobrou inspirací pro osobní život. Výuky pro profesionály i domácí užití.

Speciální tantra a tao masáže

Speciální tantra a tao masáže

Tantrické masáže se speciálními technikami, rozvíjející sexualitu. Vědomí přístup k tělu a pocitům. V nabídce například Kašmírská tantra masáž nebo multiorgasmické masáže.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook

BLOG - Zajímavé články

Hranice mezi slastí a bolestí

Hranice mezi slastí a bolestí

Hranice mezi bolestí a slastí je u každého jinde. Pokaždé mne znovu překvapí, jak rozdílné je vnímání bolesti na intimních partiích u jednotlivých mužů. Potěšením pro mne je masírovat právě ženy, intimní dotyk od jiné ženy může být pro přijímající velmi lěcivý.

Číst více

Kurz Kašmírské Tantry pro páry

Kurz Kašmírské Tantry pro páry

Nechte se inspirovat touto jedinečnou masáží, která nám otevírá nové dimenze sexuality. Kašmírská Tantra nám umožňuje si zažít masáže v zajímavých pozicích. Pozice uvolňují páteř a mohou být inspirací do milostného života páru.

Číst více

Co je Tantra masáž?

Co je Tantra masáž?

Tantrická masáž je založena na prožitku a ten je pokaždé odlišný, protože odráží naše momentální rozpoložení. Hluboký prožitek je otázkou okamžiku, ale může se rozšířit do delších časových horizontů. Tantrická masáž může být i dobrou inspirací pro váš intimní život.

Číst více