+420 775 126 388

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže v našem centru jsou velmi příjemná relaxační záležitost. Nabízíme Tantrické masáže pro muže, ženy i páry.  Speciální masáže jako jsou například Tantra masáž s prvky bdsm, nebo Tantrická masáž s dvojitou masáží Lingamu, vas obohatí o nové zkušenosti v oblasti intimity a sexuality.

Úžasné jsou také tantra masáže pro páry, kde můžete načerpat Inspiraci pro osobní život.  Zároveň nabízíme kurzy tantrické masáže pro profesionály i domácí užití. Tantrická masáž je celostní smyslný zážitek, který vám otevře bránu do nové dimenze sexuality. Obohatí Váš život a dokonale zrelaxuje Vaše tělo.

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožňují mužům hluboký relax. Obsahují zajímavé techniky spojené s potěšením. Zároveň motivaci a inspiraci jak si rozvádět sexuální vzrušení do celého těla.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla vedoucí k prožívání potěšení. Ženy se uvolňují pomocí láskyplných,vědomých doteků. Používáme techniky hýčkání celého těla. Vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Používáme velkou škálu tantrických technik. Typické je střídání různých druhů doteků, které vedou k potěšení.

Tantra masáže s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Různé druhy tantra masáží obsahujících techniky lehkého BDSM. Masáže jsou energizující a hravou formou prozkoumávání vlastního těla a pocitů. Probouzíme vzrušení a radost ze života.

Kurzy Tantra masáže

Kurzy Tantra masáže

Nabízíme kurzy tantrických technik a masáží, které rozvíjí váš energetický potenciál a jsou dobrou inspirací pro osobní život. Výuky pro profesionály i domácí užití.

Transformační tantra masáže

Transformační tantra masáže

Tantrické masáže se speciálními technikami, rozvíjející sexualitu. Vědomí přístup k tělu a pocitům. V nabídce například Kašmírská tantra masáž nebo multiorgasmické masáže.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook

BLOG - Zajímavé články

Radek o masáži prostaty. Jaké je to pro muže?

Radek o masáži prostaty. Jaké je to pro muže?

Tantrická masáž jako taková, tedy i masáž prostaty, v mém pojetí je projevem celostního přístupu k jedinci. To se odráží nejen v provedení vlastní masáže, ale i v přístupu k celému rituálu a ve vědomí dávajícího, tedy masérky nebo maséra.

Číst více

Co je Tantra masáž?

Co je Tantra masáž?

Tantrická masáž je založena na prožitku a ten je pokaždé odlišný, protože odráží naše momentální rozpoložení. Hluboký prožitek je otázkou okamžiku, ale může se rozšířit do delších časových horizontů. Tantrická masáž může být i dobrou inspirací pro váš intimní život.

Číst více

Předsudky a sexuální mýty

Předsudky a sexuální mýty

Sexualita je způsob existence nikoli druh zábavy. Tantra učí zkoumat sexualitu, aby jste ji prožívali, porozuměli a poté transformovali. Tantra bere tělo jako jeden velký extatický orgán. Bere sexualitu jako akt stvoření,

Číst více