+420 775 126 388

Centrum Tantra masáže Praha

Naším záměrem je vědomá práce s tělem, energií a posvátnou sexualitou.

"Tantra masáž je erotická záležitost kdo říká že ne, tak lže! Záleží na profesionalitě masérky (maséra) a jeho přístupu."

 

Centrum Tantra masáže Praha bylo založeno v roce 2009. Nejdříve salon nesl název Chrám Shakty, kde zaměrem bylo pracovat vědomě s energií skrze prožitek. Tedy v překladu chrám pro práci s energií. Později jsem studio přejmenovala na Centrum Tantra masáže, aby byl název srozumitelnější pro běžného uživatele a potenciálního klienta. Záměr studia však zůstal. Tedy skrze tělo, relaxaci, prožitek a potěšení, vstupovat vědomě do energie a prožívat ji. Stěžejní je znalost práce s tělem a zákonitostmi fungování energie.

 

Maserský tým, který se později vytvořil je sestaven z lidí, kteří mají za sebou vlastní praxi tantry nebo tantra masáží. Stále se rozvíjí a pracují na sobě. Zařadily tantrický přístup do svého běžného života a mají co předávat. Jsou to bytostně vyzrálý a milý lidé.

 

Děláme Tantrické masáže v malém, útulném studiu. Preferujeme individuální přístup a tantrické masáže zaměřené na hloubku a vědomou práci se sexuální energií. V Tantra masáži klademe důraz na prožitek energetického těla, což je zásadní krok na cestě k poznávání Sebe Sama, jako jedinečné a individuální bytosti. Součástí je práce se sexualitou a "erotičnem". Tantra masáž je erotická záležitost kdo říká že ne, tak lže! Záleží na profesionalitě masérky (maséra) a jeho přístupu.

 

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook