+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Výuka Základy Tantra masáže pro páry

Tantra masáž jako inspirace do milostného života. Výuka je pouze pro páry. Vědomí dotek, energizace jemnými předměty a láskyplný přistup k vlastnímu tělu a tělu partnera (ky).

Chcete zařadit Tantrický přístup do svého milostného života? Nechte se inspirovat technikami Tantrické masáže, které jsou založené na vědomém a láskyplném přístupu

 

Kurzy obsahují:

Úvod do Tantra masáže.
Exit masáž
Otevírání těla horkými ručníky a stav meditace.
Energizace těla jemnými předměty a přítomný okamžik.
YAP YUN pozice a dýcháni ve dvojici.

Součástí výuky je manuál.


Jak probíhá výuka:
Sejdeme se v intimním prostředí, při výuce používáme sárong ( velký šátek), kterým se v průběhu masáže přikrývají právě nemasírované části těla. Míra odhalení záleží na Vás.

Výuku lze absolvovat pouze ve dvou, tedy v páru (muž a žena), nikoli jako jednotlivec. Možné je přijít i v páru stejného pohlaví.


120 min./ 5000 kč pár.

 

*

*

*

*

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vedu kurzy tantrické masáže již 7 rokem. Vyučuji různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže jsem sama sestavila anebo upravila dle mých 12 ti letých zkušeností v oblasti Tantry, práce s tělem a energií.

Radek Nius

Radek Nius

Asistuji při výuce tantrické masáže s Lucií. Tantrou se zabývám více jak 10 let, vedu kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Odborný asistent při výuce Tantra masáže. Zkušený masér a lektor.

Kamala

Kamala

Jsem odborná asistentka při výuce tantrické masáže. Vyučuji kratší rámce tantra masáže hlavně páry. Ale i menší skupiny nebo jednotlivce. Praktikuji i vyučuji tantra masáže s prvky BDSM. Což je mojí vášní.

Matea

Matea

Jsem odborná asistentka při výuce Tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vedu vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jdu 10 let. Některé techniky jsem integrovala do svého osobního života.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook