+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Výuka Základy Tantra masáže pro páry

Tantra masáž jako inspirace do milostného života. Výuka je pouze pro páry. Vědomí dotek, energizace jemnými předměty a láskyplný přistup k vlastnímu tělu a tělu partnera (ky).

Chcete zařadit Tantrický přístup do svého milostného života? Nechte se inspirovat technikami Tantrické masáže, které jsou založené na vědomém a láskyplném přístupu

 

Kurzy obsahují:

Úvod do Tantra masáže.
Exit masáž
Otevírání těla horkými ručníky a stav meditace.
Energizace těla jemnými předměty a přítomný okamžik.
YAP YUN pozice a dýcháni ve dvojici.

Součástí výuky je manuál.


Jak probíhá výuka:
Sejdeme se v intimním prostředí, při výuce používáme sárong ( velký šátek), kterým se v průběhu masáže přikrývají právě nemasírované části těla. Míra odhalení záleží na Vás.

Výuku lze absolvovat pouze ve dvou, tedy v páru (muž a žena), nikoli jako jednotlivec. Možné je přijít i v páru stejného pohlaví.


120 min./ 5000 kč pár.

 

*

*

*

*

Kalendář kurzů

2019 - 2020

Termíný kurzů domlouváme telefonicky, dle individuálních potřeb zákazníka.

Vyučující - odborná asistence

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Vede kurzy tantrické masáže již 10 rokem. Vyučuje různé koncepty tantrické masáže jak pro domácí užití tak pro profesionální praxi. Některé koncepty tantrické masáže sama sestavila anebo upravila dle svých 12 ti letých zkušeností v této oblasti.

Tereza

Tereza

Lektorka tantra masáže a profesionální tantrická masérka. Odborná asistence při kurzech. Zkušenosti v oblasti masáží a tantry 5 let. Má vlastní masérskou praxi a podniká v různých oblastech.

Matea

Matea

Lektorka, odborná asistentka kurzů tantrické masáže. Profesionální tantrická masérka. Vede vlastní kurzy nazvané Mandala života. Cestou tantry jde 10 let. Některé techniky integrovala do svého osobního života.

Šimon

Šimon

Odborná asistence při kurzech tantrické masáže. Profesionální tantra masér, zajímá se o zdraví životní styl a sport. Cestou Tantry jde 5 let a má bohaté zkušenosti s různými technikami práce s tělem.

Radek Nius

Radek Nius

Lektor a odborný asistent kurzů tantrické masáže. Tantrou se zabývá více jak 10 let, vede kurzy tantra jogy a skupiny pro muže. Zkušený masér a příjemný člověk. Práce s tělem ho inspiruje i v osobním životě.

Martina

Martina

Lektorka Kurzu tantrické masáže zaměřené na BDSM techniky. Profesionální tantra masérka. Otevřenou má svojí masérskoupraxi a často létá i do zahraničí. Její Vášeň je posvátné BDSM. Zkušenost s Tantrou má 4 roky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook