+420 775 126 388

Radek

tantra masér Radek

Zkušený masér, cestou tantry jde 10 let. Dokáže ženám vytvořit bezpečný prostor a tak docílit maximálního uvolnění. Radek ovládá spoustu technik ohledně práce s tělem a energií. Tím jsou jeho masáže velmi inspirativní, dokáže i poradit v oblasti různých problémů. Radek masíruje i muže, kteří mohou být jeho zkušenostmi inspirováni na své cestě, protože sám aktivně pracuje a zvládá Tao a tantra techniky. Pracuje jako tantra masér pro ženy, muže a páry. Tao masáže a odborná asistence při výuce Tantra masáže, tantra jóga pro jednotlivce a dvojice.

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti Tantry, spirituality a masáží:

Dva roky výcviku Taoistických technik (škola Mantaka Chia)
Tao erotická masáž - John Hawken
Tantra masáž podle kašmírské tradice - John Hawken
Tantra World - Denisa Palečková, Richard Vojík
Semináře u Roba Freece, Allana Lowena, Andrewa Barnese a dalších.
Další certifikované masážní techniky - sportovní a rekondiční masáž, havajská masáž, ayurvédská masáž, čínská masáž, thajská masáž, masáž lávovými kameny, lymfatická masáž, bazální stimulace.
Práce s energií - mistr Reiky (1. - 3. stupeň), energie Ra-Sheeba (1. - 2. stupeň), Esenciální léčení, Reconnection.

"Každého z nás jistě někdy napadlo, že musí existovat cosi mezi nebem a zemí, cosi mezi tím nadpřirozeným, nehmotným, nehmatatelným, duchovním světem a tou hmotnou, někdy velmi tvrdou, nám důvěrně známou realitou. Přišel čas si přiznat, že tomu tak skutečně je. A to „cosi“ na spojnici těchto dvou světů jsme my lidé.

Vkrádala se mi do hlavy myšlenka, že se vlastně pohybujeme na rozhraní těchto dvou polarit, entit. Vzápětí jsem si však uvědomil, že již to samo slovo „rozhraní“ vzbuzuje představu trvalého oddělení, neslučitelnosti a nutnosti se připoutat k jedné nebo k druhé z daných stran. Ale tak to není. Člověk od své přirozenosti touží po svobodě a volnosti, ale zároveň má potřebu pevného zázemí, domova, láskyplného objetí. Můžeme tedy parafrázovat myšlenku Archiméda, který řekl: „Dejte mi pevný bod a pohnu Zemí“, smělou myšlenkou: „Mám-li pevné objetí (chápej srdce plné lásky, které mi dává jistotu a zakořenění), mohu pohnout vesmírem. A toto je má cesta, moje tao. Cesta, která mě přivedla k praktikování tantricko-taoistického konceptu energetizačního cvičení a masáží."

Celostní tantrická masáž je tedy pro mě rituální oslava božské části v každém z nás. Chápu ji jako projev úcty k lidskému tělu, k energii, která jím prostupuje, a k myšlence, která všemu dává směr. Pokud se naše cesty někdy potkají, můžeme tímto směrem po určitý čas kráčet společně a vzájemně si předat jedinečnou zkušenost.

 

 

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook