+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Masérky

Lucie

Lucie

Jsem majitelka a koordinátorka salonu. "Tantra je cesta, která vede k vnitřní svobodě a to ve všech rovinách, včetně sexuality. Proto naším záměrem je zasévat semínka poznání, pomocí technik, které tato jedinečná masáž umožňuje."

Objednat

Kamala

Kamala

"Tantra je zvučné slovo, za kterým se skrývá nevyčerpatelná a nepopsatelná škála silně individuálních prožitků. Miluji dotýkat se lidských i zvířecích bytostí. Zároveň miluji dotyky na sobě samé. Baví mne Light BDSM a těším se na setkání s Vámi."

Objednat

Martina

Martina

"Tantra masáže jsou jedním ze způsobů jak pocítit a nahlédnout dovnitř sebe samotných a tím objevit potenciál, který v sobě všichni máme. Cesta tantry, vnímá sexuální energii jako jednu ze základních součástí lidského života."

Objednat

Svatava

Svatava

Tantra je pro mne prostředek k hlubokému prožívání přítomného okamžiku všemi smysli. Propojení se s božstvím v každém z nás a poznávání nových rovin života. Ten ráda prožívám v pohodě, míru a blaženosti.

Objednat

Karolína

Karolína

"Tantru vnímám jako cestu k hlubšímu poznání sebe sama, podstaty lidské sexuality a duchovna. Mně dala mnoho a dá také i Vám. Díky tantře jsem poznala a zažila nevídané a tuto možnost poznání chci předat dál."

Objednat

Pamela

Pamela

"Probuďte v sobě skrze Tantru svou vášeň. Tělo reaguje a zaznamenává vše, je jako kniha a vy jste tím spisovatelem. Můžete pak jet na vlně a nechat se kolébat vesmírem a cítit, že jste v bezpečí, milováni. "

Objednat

Michaela

Michaela

Dotek je nejmystičtější způsob lidské komunikace. Jeden jediný dotek nám může říct kdo jsme nebo jak se cítíme. Miluji mystérium této komunikace a široké spektrum různých druhů doteku skrze které naše těla a duše může komunikují.

Objednat

Emma

Emma

"Tantra masáž pro mně znamená uctění těla a duše jako takové. Pokaždé, když masáž dávám nebo přijímám, se vydávám na cestu plnou vzrušení, tajemna, energie a relaxace. Nikdy jsem nezažila větší uvolnění, jako při tantrické masáži."

Objednat

Matea

Matea

"Tantra a její učení o posvátné sexualitě mě nadchla a oslovila svojí hloubkou, po které jsem vždy toužila. Baví mě hrát si s energií, prozkoumávat ji, plnit se jí, uvolňovat se do ní a tím si jí užívat tak dlouho, jak si přeji a otevírat se všemu, co přichází."

Objednat

Maséři

Radek

Radek

"Tantrická masáž je rituální oslava božské části v nás. Chápu ji jako projev úcty k lidskému tělu, k energii, která jím prostupuje, a k myšlence, která všemu dává směr. Člověk od své přirozenosti touží po svobodě a volnosti, ale zároveň má potřebu pevného zázemí."

Objednat

Tonda

Tonda

"O tantrických masážích si toho můžeme přečíst hodně, ale vlastní prožitek se asi slovy vyjádřit nedá. Myslím, že každá žena by si měla dopřát tento jedinečný, nepopsatelný prožitek. Může znovu objevit svou tělesnou rozkoš, potěšení, propojení se svým tělem."

Objednat

Šimon

Šimon

"Tantrické masáže nám pomáhají lépe vnímat sami sebe, své pocity, proudění energie v těle a pochody v něm. Každé setkání je jiné, svým způsobem magické. Umožňuje nám poznat tu příjemnější a bohatší stránku života."

Objednat

David

David

"Tantrická masáž je intimní setkání v úctě, čistotě a pravdě. Může to být cesta do neznámých krajů vlastního těla či objevování nových prostorů, pocitů a vjemů, nebo bujará oslava života skrze tělo a smysly."

Objednat

Marcel Jayananda

Marcel Jayananda

"Tantra masáže poskytují možnost uvědomění si vlastní energetické podstaty skrze naši sexualitu. Tím, že svou energetickou podstatu prožijeme jako přímou tělesnou zkušenost, dostáváme možnost s touto podstatou pracovat."

Objednat

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook