+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Masérky

Kamala

Kamala

"Tantra je zvučné slovo, za kterým se skrývá nevyčerpatelná a nepopsatelná škála silně individuálních prožitků. Umím se proměňovat do jednotlivých podob dle nálady a potřeb masírovaného. Baví mne Light BDSM. Těším se na setkání a sdílení."

Objednat

Matea

Matea

NA OBJEDNÁVKU PŘEDEM. "Tantra a její učení o posvátné sexualitě mě nadchla a oslovila svojí hloubkou, po které jsem vždy toužila. Baví mě hrát si s energií, prozkoumávat ji, plnit se jí, uvolňovat se do ní a tím si jí užívat tak dlouho, jak si přeji a otevírat se všemu, co přichází."

Objednat

Maya

Maya

"Tantra masáž je cesta k sebepoznání a zároveň chvíle, kdy dva sdílejí naprosto stejnou energii a tím mohou komunikovat. Tuto komunikaci vnímám jako kosmickou, uklidňující a léčivou. Tantra je o lásce k sobě, lidem, přírodě a universu."

Objednat

Carmen

Carmen

"Tantra je oheň života! Je to nejkrásnější cesta k tomu, jak dojít vnitřního naplnění a probudit v sobě vášeň. Jen skrze tantrické prožívání sexuality může člověk objevit svou kreativní sílu a zažít opravdový ráj na zemi."

Objednat

Vesna

Vesna

"Bylo ohromující zjistit jaké zázraky, léčení a "souhry okolností" proudí, když se dotekově a energeticky sladí dvě entity ve společné meditaci. Co můžeme udělat pro druhého a zároveň se poučit, když se s úctou a pokorou věnujeme tělu a duši člověka".

Objednat

Tereza

Tereza

NA OBJEDNÁVKU PŘEDEM. "Tantra masáže mi změnily život a to jak v pohledu sama na sebe, tak na své okolí, ale především na sexuální energii muže a ženy. Pomohly mi v sobě najít ženskou smyslnost a neuvěřitelnou lidskou energii, která při masážích proudí."

Objednat

Martina

Martina

NA OBJEDNÁVKU PŘEDEM. "Tantra masáže jsou jedním ze způsobů jak pocítit a nahlédnout dovnitř sebe samotných a tím objevit potenciál, který v sobě všichni máme. Cesta tantry, vnímá sexuální energii jako jednu ze základních součástí lidského života."

Objednat

Hanka

Hanka

"Nechte se hýčkat mými láskyplnými vědomými dotyky. Přijďte zapomenout na všechny starosti světa, získáte jiný náhled na život. Tantrická masáž vám umožní se bez obav ponořit hluboko do vlastního prožitku a já budu vaším průvodcem."

Objednat

Lucie

Lucie

"Jsem majitelka a koordinátorka Centra Tantra masáže Folimanka. Spolupracuji s lidmi, kteří zařadili tantrický přístup do svého běžného života a mají co předávat. Jsou to bytostně vyzrálí a příjemní lidé. Moje vášeň je šamanismus a konstelační terapie."

Objednat

Přijmu masérku

Přijmu masérku

Do našeho kolektivu, přijmu nové masérky, věk 25 - 40 let (věk není stěžejní, podle sympatie, vnitřní vyzrálosti). Tantrická masérka je poslání a práce, která Vás naplní. Preferuji ženu na delší spolupráci, nejméně jeden rok.

Objednat

Maséři

Radek

Radek

"Tantrická masáž je rituální oslava božské části v nás. Chápu ji jako projev úcty k lidskému tělu, k energii, která jím prostupuje, a k myšlence, která všemu dává směr. Člověk od své přirozenosti touží po svobodě a volnosti, ale zároveň má potřebu pevného zázemí."

Objednat

Šimon

Šimon

"Tantrické masáže nám pomáhají lépe vnímat sami sebe, své pocity, proudění energie v těle a pochody v něm. Každé setkání je jiné, svým způsobem magické. Umožňuje nám poznat tu příjemnější a bohatší stránku života."

Objednat

Tonda

Tonda

"O tantrických masážích si toho můžeme přečíst hodně, ale vlastní prožitek se asi slovy vyjádřit nedá. Myslím, že každá žena by si měla dopřát tento jedinečný, nepopsatelný prožitek. Může znovu objevit svou tělesnou rozkoš, potěšení, propojení se svým tělem."

Objednat

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook