+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Masérky

Vladana

Vladana

Otevírám dveře lidem, kteří jsou připraveni. Jsem si vědoma krásy a pomáhám ji reflektovat ostatním. Nenechám své světlo zneužívat ani jej nezneužívám. Jsem si vědoma své skutečné síly. Neustále se rozvíjím. Jsem sama sebou. Vidím světlo i v té největší temnotě.

Objednat

Hanka

Hanka

"Tantra je cestou k osvícení. Díky této masáži, kterou vnímáte celým tělem a hlavně všemi jeho smysly, můžete probouzet Vaší skrytou energii, kterou rozproudíte po celém těle a budete moci z ní čerpat mnoho dní."

Objednat

Elen

Elen

"Tantrická terapie je vědomá práce s tělem a jeho energií. Můj styl kombinuje různé orientální techniky (tao, ajurvédské, thajské). Miluji pozorovat proces, kdy se lidé vzdají jakýchkoli omezení a otevřou se jako květina výživnému doteku."

Objednat

Martina

Martina

"Tantra masáže jsou jedním ze způsobů jak pocítit a nahlédnout dovnitř sebe samotných a tím objevit potenciál, který v sobě všichni máme. Cesta tantry, vnímá sexuální energii jako jednu ze základních součástí lidského života."

Objednat

Matea

Matea

"Tantra a její učení o posvátné sexualitě mě nadchla a oslovila svojí hloubkou, po které jsem vždy toužila. Baví mě hrát si s energií, prozkoumávat ji, plnit se jí, uvolňovat se do ní a tím si jí užívat tak dlouho, jak si přeji a otevírat se všemu, co přichází."

Objednat

Raja

Raja

"Moje pojetí tantrické masáže je vědomý dotek v mé plné přítomnosti. S velkým důrazem na láskyplné přijetí masírovaného. S úctou a respektem k lidským prožitkům a potřebám se věnuji individuálně každé bytosti a pracuji s rozšířeným vědomím a podněcuji podvědomí. "

Objednat

Přijmu masérky

Přijmu masérky

Do našeho kolektivu, přijmu nové masérky. Tantrická masérka je poslání a práce, která Vás naplní. Preferuji ženu na delší spolupráci, nejméně jeden rok.

Objednat

Maséři

Radek

Radek

"Tantrická masáž je rituální oslava božské části v nás. Chápu ji jako projev úcty k lidskému tělu, k energii, která jím prostupuje, a k myšlence, která všemu dává směr. Člověk od své přirozenosti touží po svobodě a volnosti, ale zároveň má potřebu pevného zázemí."

Objednat

Šimon

Šimon

"Tantrické masáže nám pomáhají lépe vnímat sami sebe, své pocity, proudění energie v těle a pochody v něm. Každé setkání je jiné, svým způsobem magické. Umožňuje nám poznat tu příjemnější a bohatší stránku života."

Objednat

Tonda

Tonda

"O tantrických masážích si toho můžeme přečíst hodně, ale vlastní prožitek se asi slovy vyjádřit nedá. Myslím, že každá žena by si měla dopřát tento jedinečný, nepopsatelný prožitek. Může znovu objevit svou tělesnou rozkoš, potěšení, propojení se svým tělem."

Objednat

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook