+420 775 126 388

Masérky

Hanka

Hanka

"Tantra je cestou k osvícení. Díky této masáži, kterou vnímáte celým tělem a hlavně všemi jeho smysly, můžete probouzet Vaší skrytou energii, kterou rozproudíte po celém těle a budete moci z ní čerpat mnoho dní."

Objednat

Elen

Elen

"Tantrická terapie je vědomá práce s tělem a jeho energií. Můj styl kombinuje různé orientální techniky (tao, ajurvédské, thajské). Miluji pozorovat proces, kdy se lidé vzdají jakýchkoli omezení a otevřou se jako květina výživnému doteku."

Objednat

Vladana

Vladana

Terapeutka a bodyworker. Dělá práci s tělem, léčivé masáže. Otevírám dveře lidem, kteří jsou připraveni. Jsem si vědoma krásy a pomáhám ji reflektovat ostatním. Nenechám své světlo zneužívat ani jej nezneužívám. Jsem si vědoma své skutečné síly. Neustále se rozvíjím. Jsem sama sebou. Vidím světlo i v té největší temnotě.

Objednat

Matea

Matea

"Tantra a její učení o posvátné sexualitě mě nadchla a oslovila svojí hloubkou, po které jsem vždy toužila. Baví mě hrát si s energií, prozkoumávat ji, plnit se jí, uvolňovat se do ní a tím si jí užívat tak dlouho, jak si přeji a otevírat se všemu, co přichází."

Objednat

Tvuj profil

Tvuj profil

Zde může byt i tvůj profil. Kontaktuj mě na čísle 775126388.

Objednat

Maséři

Šimon

Šimon

"Tantrické masáže nám pomáhají lépe vnímat sami sebe, své pocity, proudění energie v těle a pochody v něm. Každé setkání je jiné, svým způsobem magické. Umožňuje nám poznat tu příjemnější a bohatší stránku života."

Objednat

Radek

Radek

"Tantrická masáž je rituální oslava božské části v nás. Chápu ji jako projev úcty k lidskému tělu, k energii, která jím prostupuje, a k myšlence, která všemu dává směr. Člověk od své přirozenosti touží po svobodě a volnosti, ale zároveň má potřebu pevného zázemí."

Objednat

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook