+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Masérky

Věrka

Věrka

"Každou masáž prožívám individuálně, pokaždé je jiná. Tantrická masáž v každém člověku probudí smysl, který doposud nepocítil. Navodí pocit harmonie, energie a budete se cítit naplněně."

Objednat

Matea

Matea

"Tantra a její učení o posvátné sexualitě mě nadchla a oslovila svojí hloubkou, po které jsem vždy toužila. Baví mě hrát si s energií, prozkoumávat ji, plnit se jí, uvolňovat se do ní a tím si jí užívat tak dlouho, jak si přeji a otevírat se všemu, co přichází."

Objednat

Karolína

Karolína

"Tantru vnímám jako cestu k hlubšímu poznání sebe sama, podstaty lidské sexuality a duchovna. Mně dala mnoho a dá také i Vám. Díky tantře jsem poznala a zažila nevídané a tuto možnost poznání chci předat dál."

Objednat

Tereza

Tereza

"Tantra masáže mi změnily život a to jak v pohledu sama na sebe, tak na své okolí, ale především na sexuální energii muže a ženy. Pomohly mi v sobě najít ženskou smyslnost a neuvěřitelnou lidskou energii, která při masážích proudí."

Objednat

Kamala

Kamala

"Tantra je zvučné slovo, za kterým se skrývá nevyčerpatelná a nepopsatelná škála silně individuálních prožitků. Umím se proměňovat do jednotlivých podob dle nálady a potřeb masírovaného. Baví mne Light BDSM. Těším se na setkání a sdílení."

Objednat

Vesna

Vesna

"Bylo ohromující zjistit jaké zázraky, léčení a "souhry okolností" proudí, když se dotekově a energeticky sladí dvě entity ve společné meditaci. Co můžeme udělat pro druhého a zároveň se poučit, když se s úctou a pokorou věnujeme tělu a duši člověka".

Objednat

Luna

Luna

"Tantra je transformační. Otevírá brány k poznání těla, sexuální energie, i toho, co nás přesahuje. Je to dar pro kultivaci naší smyslnosti a plnosti života. Čas, který je léčivý, pozvedávající, relaxační, orgasmický - dopřejte si čas vyhraněný jen pro vás!"

Objednat

Pamela

Pamela

"Tantra masáž je o sebepoznání a pochopení svého těla a duše. Skrze smyslné doteky se propojí všechny vaše smysly, dochází k naplnění energií, která Vám dodá sílu, otevře intuici. Je to cesta k pochopení a přijetí svého těla, duše a života."

Objednat

Lucie

Lucie

"Jsem majitelka a koordinátorka Centra Tantra masáže. Spolupracuji s lidmi, kteří zařadili tantrický přístup do svého běžného života a mají co předávat. Jsou to bytostně vyzrálí a příjemní lidé. Moje vášeň je šamanismus a konstelační terapie."

Objednat

Přijmu masérku

Přijmu masérku

Do našeho kolektivu, přijmu nové masérky, věk 25 - 40 let (věk není stěžejní, podle sympatie, vnitřní vyzrálosti). Tantrická masérka je poslání a práce, která Vás naplní. Preferuji ženu na delší spolupráci, nejméně jeden rok.

Objednat

Maséři

Radek

Radek

"Tantrická masáž je rituální oslava božské části v nás. Chápu ji jako projev úcty k lidskému tělu, k energii, která jím prostupuje, a k myšlence, která všemu dává směr. Člověk od své přirozenosti touží po svobodě a volnosti, ale zároveň má potřebu pevného zázemí."

Objednat

Tonda

Tonda

"O tantrických masážích si toho můžeme přečíst hodně, ale vlastní prožitek se asi slovy vyjádřit nedá. Myslím, že každá žena by si měla dopřát tento jedinečný, nepopsatelný prožitek. Může znovu objevit svou tělesnou rozkoš, potěšení, propojení se svým tělem."

Objednat

Šimon

Šimon

"Tantrické masáže nám pomáhají lépe vnímat sami sebe, své pocity, proudění energie v těle a pochody v něm. Každé setkání je jiné, svým způsobem magické. Umožňuje nám poznat tu příjemnější a bohatší stránku života."

Objednat

David

David

"Tantrická masáž je intimní setkání v úctě, čistotě a pravdě. Může to být cesta do neznámých krajů vlastního těla či objevování nových prostorů, pocitů a vjemů, nebo bujará oslava života skrze tělo a smysly."

Objednat

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook