+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Masérky

Pamela

Pamela

"Tantra masáž je o sebepoznání a pochopení svého těla a duše. Skrze smyslné doteky se propojí všechny vaše smysly, dochází k naplnění energií, která Vám dodá sílu, otevře intuici. Je to cesta k pochopení a přijetí svého těla, duše a života."

Objednat

Věrka

Věrka

"Každou masáž prožívám individuálně, pokaždé je jiná. Tantrická masáž v každém člověku probudí smysl, který doposud nepocítil. Navodí pocit harmonie, energie a budete se cítit naplněně."

Objednat

Svatava

Svatava

"Tantrické učení mne zajímá díky svému přístupu k lidské existenci. Ráda s ním poznávám např. nové způsoby práce s dechem, energií a energetickými centry. Každá masáž je pro mne jak zdroj nového poznání tak možnost rozvinout toto poznání společně s druhými."

Objednat

Kamala

Kamala

"Tantra je zvučné slovo, za kterým se skrývá nevyčerpatelná a nepopsatelná škála silně individuálních prožitků. Umím se proměňovat do jednotlivých podob dle nálady a potřeb masírovaného. Baví mne Light BDSM. Těším se na setkání a sdílení."

Objednat

Tereza

Tereza

"Tantra masáže mi změnily život a to jak v pohledu sama na sebe, tak na své okolí, ale především na sexuální energii muže a ženy. Pomohly mi v sobě najít ženskou smyslnost a neuvěřitelnou lidskou energii, která při masážích proudí."

Objednat

Matea

Matea

"Tantra a její učení o posvátné sexualitě mě nadchla a oslovila svojí hloubkou, po které jsem vždy toužila. Baví mě hrát si s energií, prozkoumávat ji, plnit se jí, uvolňovat se do ní a tím si jí užívat tak dlouho, jak si přeji a otevírat se všemu, co přichází."

Objednat

Michaela

Michaela

"Dotek je nejmystičtější způsob lidské komunikace. Jeden jediný dotek nám může říct kdo jsme nebo jak se cítíme. Miluji mystérium této komunikace a široké spektrum různých druhů doteku skrze které naše těla a duše může komunikují."

Objednat

Ela

Ela

Fotografie připravujeme!! "Tantra je pro mně objev smyslnosti, lásky, tepla, klidu, svobody, bezpečí a relaxace. Cítit každý nádech, vzrušení, uvolnění v těle, v mysli, v celé Vaši bytosti je pro mně velkou výzvou a odhalením skryté touhy."

Objednat

Kristina

Kristina

"Tantra a tantrické masáže pro mě znamenají jedinečné spojení sexuality, spirituality a srdce. Tantra kultivuje sexuální energii, ukazuje a učí nás jejímu novému používání a pozvedá jí na vyšší úroveň, kdy jí prožíváme vědomě."

Objednat

Lucie

Lucie

"Jsem majitelka a koordinátorka Centra Tantra masáže. Spolupracuji s lidmi, kteří zařadili tantrický přístup do svého běžného života a mají co předávat. Jsou to bytostně vyzrálí a příjemní lidé. Moje vášeň je šamanismus a konstelační terapie."

Objednat

Maséři

Radek

Radek

"Tantrická masáž je rituální oslava božské části v nás. Chápu ji jako projev úcty k lidskému tělu, k energii, která jím prostupuje, a k myšlence, která všemu dává směr. Člověk od své přirozenosti touží po svobodě a volnosti, ale zároveň má potřebu pevného zázemí."

Objednat

Šimon

Šimon

"Tantrické masáže nám pomáhají lépe vnímat sami sebe, své pocity, proudění energie v těle a pochody v něm. Každé setkání je jiné, svým způsobem magické. Umožňuje nám poznat tu příjemnější a bohatší stránku života."

Objednat

David

David

"Tantrická masáž je intimní setkání v úctě, čistotě a pravdě. Může to být cesta do neznámých krajů vlastního těla či objevování nových prostorů, pocitů a vjemů, nebo bujará oslava života skrze tělo a smysly."

Objednat

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook