+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Masérky

Laura

Laura

Na vlnách extáze se otevíráme a svou krásou a bezmeznou láskou k životu a sobě inspirujeme a léčíme vše, co je nadosah.. Mizí bolest a strachy, které střídá blaženost a skutečné uspokojení naplňující celou bytost. Největší poklad je ukryt na místech, kde nikdo moc nehledá. V každém z nás.

Objednat

Svatava

Svatava

"Tantrické učení mne zajímá díky svému přístupu k lidské existenci. Ráda s ním poznávám např. nové způsoby práce s dechem, energií a energetickými centry. Každá masáž je pro mne jak zdroj nového poznání tak možnost rozvinout toto poznání společně s druhými."

Objednat

Vesna

Vesna

"Bylo ohromující zjistit jaké zázraky, léčení a "souhry okolností" proudí, když se dotekově a energeticky sladí dvě entity ve společné meditaci. Co můžeme udělat pro druhého a zároveň se poučit, když se s úctou a pokorou věnujeme tělu a duši člověka".

Objednat

Tereza

Tereza

"Tantra masáže mi změnily život a to jak v pohledu sama na sebe, tak na své okolí, ale především na sexuální energii muže a ženy. Pomohly mi v sobě najít ženskou smyslnost a neuvěřitelnou lidskou energii, která při masážích proudí."

Objednat

Kamala

Kamala

"Tantra je zvučné slovo, za kterým se skrývá nevyčerpatelná a nepopsatelná škála silně individuálních prožitků. Umím se proměňovat do jednotlivých podob dle nálady a potřeb masírovaného. Baví mne Light BDSM. Těším se na setkání a sdílení."

Objednat

Luna

Luna

"Tantra je transformační. Otevírá brány k poznání těla, sexuální energie, i toho, co nás přesahuje. Je to dar pro kultivaci naší smyslnosti a plnosti života. Čas, který je léčivý, pozvedávající, relaxační, orgasmický - dopřejte si čas vyhraněný jen pro vás!"

Objednat

Matea

Matea

"Tantra a její učení o posvátné sexualitě mě nadchla a oslovila svojí hloubkou, po které jsem vždy toužila. Baví mě hrát si s energií, prozkoumávat ji, plnit se jí, uvolňovat se do ní a tím si jí užívat tak dlouho, jak si přeji a otevírat se všemu, co přichází."

Objednat

Martina

Martina

"Tantra masáže jsou jedním ze způsobů jak pocítit a nahlédnout dovnitř sebe samotných a tím objevit potenciál, který v sobě všichni máme. Cesta tantry, vnímá sexuální energii jako jednu ze základních součástí lidského života."

Objednat

Lucie

Lucie

"Jsem majitelka a koordinátorka Centra Tantra masáže Folimanka. Spolupracuji s lidmi, kteří zařadili tantrický přístup do svého běžného života a mají co předávat. Jsou to bytostně vyzrálí a příjemní lidé. Moje vášeň je šamanismus a konstelační terapie."

Objednat

Přijmu masérku

Přijmu masérku

Do našeho kolektivu, přijmu nové masérky, věk 25 - 40 let (věk není stěžejní, podle sympatie, vnitřní vyzrálosti). Tantrická masérka je poslání a práce, která Vás naplní. Preferuji ženu na delší spolupráci, nejméně jeden rok.

Objednat

Maséři

Radek

Radek

"Tantrická masáž je rituální oslava božské části v nás. Chápu ji jako projev úcty k lidskému tělu, k energii, která jím prostupuje, a k myšlence, která všemu dává směr. Člověk od své přirozenosti touží po svobodě a volnosti, ale zároveň má potřebu pevného zázemí."

Objednat

Šimon

Šimon

"Tantrické masáže nám pomáhají lépe vnímat sami sebe, své pocity, proudění energie v těle a pochody v něm. Každé setkání je jiné, svým způsobem magické. Umožňuje nám poznat tu příjemnější a bohatší stránku života."

Objednat

David

David

"Tantrická masáž je intimní setkání v úctě, čistotě a pravdě. Může to být cesta do neznámých krajů vlastního těla či objevování nových prostorů, pocitů a vjemů, nebo bujará oslava života skrze tělo a smysly."

Objednat

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook