+420 775 126 388

Hanka

Tantrická masérka Hanka

Hanka je velmi zkušená a skvělá masérka, velmi příjemná a smyslná žena. V masáži dokáže pracovat jak s jemnými doteky tak i s hloubkouvou masáží. Její tantrická masáž je plynulá a hluboce relaxační. Profesionální tantrická masérka pro muže, ženy a páry. Umělkyně doteků, která Vás provede krajinou potěšení..

 

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti tantry, spirituality a masáží:

  • Kurz Tantra masáž v profesionální praxi. CTM.
  • Kurz Tantrické masáže - Tantra Spa od Denisy Říha Palečkové a Richarda Vojíka.
  • Kurz Sportovní a rekondiční masáže.
  • Medova masáž.
  • Indická relaxační masáž hlavy.

 

"Tantra masáž je cesta k sebepoznání a zároveň chvíle, kdy dva sdílejí naprosto stejnou energii a tím mohou komunikovat. Tuto komunikaci vnímám jako kosmickou, uklidňující a léčivou. Je o prožitku tady a teď a naučení se přijímat sama sebe takovou, jaká jsem. Tantra je o lásce k sobě, lidem, přírodě a universu."

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook