+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Hanka

Tantrická masérka Hanka

Žena s andělem i ďáblem v těle, jemná i energická. Masáže od ní jsou velmi intenzivní a tím jsou vzrušujícím zážitkem. V masáži dokáže být rázná, přitlačit a perfektně promasírovat svaly. Na druhou stranu v určitých částech masáže používá jemný až elektrizující dotek. Pracuje jako tantra masérka pro muže a páry.

 

Objednat na tel.: +420 775 126 388

Objednat
Tantra masáž

 

Vzdělání v oblasti tantry, spirituality a masáží:

  • Kurz Tantra masáž v profesionální praxi. CTM.
  • Kurz Tantrické masáže - Tantra Spa od Denisy Říha Palečkové a Richarda Vojíka.
  • Kurz Sportovní a rekondiční masáže.
  • Medova masáž.
  • Indická relaxační masáž hlavy.

 

"Tantra masáž je o sebepoznání a  pochopení svého těla a duše. Skrze smyslné doteky se propojí všechny vaše smysly, dochází k naplnění energií, která Vám dodá sílu, otevře intuici. Je to cesta k pochopení a přijetí svého těla, duše a životního poslání zde na zemi. Můžete pak jet na vlně a nechat se kolébat vesmírem a cítit, že jste v bezpečí, milováni.

Tělo reaguje a zaznamenává vše. Je jako kniha a vy jste tím spisovatelem. Probuďte v sobě skrze Tantru svou vášeň a vneste ji do všech oblastí vašeho života.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook