+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Tantra masáže pro muže

Základní Tantra masáž - Iniciace Shivy

Základní Tantra masáž - Iniciace Shivy

90 minut kompletní péče, masáž celého těla teplým olejem. Jedna z nejvíce žádaných masáží. Masáž je prováděna včetně intimní masáže, při které dochází k rozvádění energie do celého těla.

Klasická Tantra masáž pro muže

Klasická Tantra masáž pro muže

120 minut maximální relaxace a dokonalé uvolnění celého těla. Zažijete zde to nejlepší z tantrické masáže. Rozvíjení vlastní energie pomocí masáže intimní, inspirace pro muže v oblasti sexuality.

Tantra masáž s dvojitou masáží Lingamu

Tantra masáž s dvojitou masáží Lingamu

Sexuální vzrušení je pro muže důležitou součástí života. Když muž pracuje se svoji sexuální energií, pracuje s vnitřní silou. Pokud se vzrušení kultivuje v těle, stává se z něj vibrující životní síla.

Tantra masáž Multiorgasmický muž

Tantra masáž Multiorgasmický muž

V této jedinečné tantrické masáži pro muže se naučíte oddělit orgasmus od ejakulace a prodlužovat své sexuální vzrušení. Prohlubovat orgasmus směrem do těla. Inspirace pro muže.

Luxusní Tantra masáž a rituál smyslů

Luxusní Tantra masáž a rituál smyslů

Tří hodinový luxus v podobě tantrické masáže. Rituál tantrické masáže prozkoumává a oživuje tělo pomocí chutí, zvuků, vůní a smyslné masáže. Stav huboké meditace a umocní váš zážitek.

Královská Tantra masáž - čtyřruční

Královská Tantra masáž  - čtyřruční

Intenzivní masáž prováděná dvěma masérkami. Střídá se pocit vzrušení a hluboké relaxace. Masáž můžete přijímat i od více žen, což je pro muže velmi silný zážitek. Obsahuje masáž intimní.

Seznamující Tantra masáž pro muže

Seznamující Tantra masáž pro muže

60 minut dlouhá tantrická masáž, unášející vás na vlně vůní a doteků. Energie této tantrické masáže Vás nabije. Kompletní masáž celého těla a techniky práce s energií.

Tantra masáž Exclusive pro muže

Tantra masáž Exclusive pro muže

Dlouhá masáž 180 minut kde se pracuje s mimořádně efektivní kombinací thajské, ayurvédské a tantrické masáže, reflexní terapie a taoistických principů léčivé sexuality. Doplňuje je o dýchací techniky tradiční jogy. Jde o velmi nedogmatické pojetí práce s tělem a vědomím.

Masáž prostaty

Masáž  prostaty

Pravidelná masáž prostaty má vliv na funkci pohlaví, a hraje významnou úlohu v prožívání mužské sexuality. Je také prevencí proti onemocnění prostaty.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook

BLOG - Zajímavé články

Hranice mezi slastí a bolestí s Kamalou

Hranice mezi slastí a bolestí s Kamalou

Hranice mezi bolestí a slastí je u každého jinde. Pokaždé mne znovu překvapí, jak rozdílné je vnímání bolesti na intimních partiích u jednotlivých mužů. Potěšením pro mne je masírovat právě ženy, intimní dotyk od jiné ženy může být pro přijímající velmi lěcivý.

Číst více