+420 775 126 388

Klasická Tantra masáž pro muže

Práce s kožesinkami

 

Doba masáže je 120 minut - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Průběh masáže: I zde se můžete nechat unášet v rytmech orientální hudby, vůní exotických silic a vědomého doteku masérky. Zažijete zde 120 min. citlivé, láskyplné péče, příjemné střídání různých druhů doteků a dokonalé uvolnění celého těla.

Tato delší verze masáže dává prostor pro širší záběr masážních technik a práce s tělem. Konečnou technikou je masáž intimních partií masáž Lingamu. Vzniká zde vzrušení, s kterým můžeme během masáže pracovat např. pomocí dýchání a vizualizace. Energie pak volně proudí z pohlaví do celého těla, čímž prodlužujeme vzrušení a rozkoš před vyvrcholením.

Pro muže je stěžejní dýchání, které jim pomáhá mít kontrolu nad svou energií a prožitek z masáže může být odlišný, ve srovnání s běžným prožíváním mužské sexuality. Masáž může být ukončena tantrickým způsobem, kdy dochází např. k prožitku energetického těla. Zážitek je pokaždé jiný a individuální a není zde vyvíjen tlak na vyvrcholení. Masáž může, ale v žádném případě nemusí skončit ejakulací.

Tato masáž může prospívat svojí silně relaxační formou k načerpání nové životní síly. Masáž uvolňuje napětí, které se v nás během dne hromadí pod vlivem stresových situací a může sloužit i jako ukázka odlišného přístupu k prožívání orgastických stavů, které v hlubších formách prostupují až k prožití stavů vnitřní extáze.

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook