+420 775 126 388

Tantra masáže pro páry

Základní Tantra masáž pro páry

Základní Tantra masáž pro páry

90 minut dlouhá tantrická masáž pro páry je vhodná pro manžele, milence, kamarády. Celotělní masáž, obsahuje různé druhy doteků, které vás nabijí energií. Uvolněte se v příjemném prostředí.

Klasická Tantra masáž pro páry

Klasická Tantra masáž pro páry

Dvou hodinová celotělní olejová masáž pro páry, od základní tantrické masáže se liší převážně delší dobou. Je zde více času na uvolnění svalových tonusů a otevření těla, což je důležité z hlediska vzrušení. Může být pak intenzivnější.

Luxusní Tantra masáž a rituál smyslů

Luxusní Tantra masáž a rituál smyslů

Tříhodinový rituál tantrické masáže pro páry je rituálem oslavy těla. V tantra masáži klademe důraz na vědomí dotek. Pomocí hýčkání, doteků, uvolnění, budujeme energii a vzrušení.

Kašmírská Tantra masáž pro páry

Kašmírská Tantra masáž pro páry

Tantrická kašmírská tradice, uvolňuje tělo a vede vás do relaxované, meditační atmosféry. Otevírá nové dimenze sexuality. Kašmírská Tantra nám umožňuje zažít si masáže v zajímavých pozicích a tak může být inspirací do milostného života páru.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook

BLOG - Zajímavé články

Kurz Kašmírské Tantry pro páry

Kurz Kašmírské Tantry pro páry

Nechte se inspirovat touto jedinečnou masáží, která nám otevírá nové dimenze sexuality. Kašmírská Tantra nám umožňuje si zažít masáže v zajímavých pozicích. Pozice uvolňují páteř a mohou být inspirací do milostného života páru.

Číst více