+420 775 126 388

Klasická Tantra masáž pro páry

Kontakt na třetím oku, šestá čakra

 

Doba masáže je 2 hodiny - ceník

Objednat
Tantra masáž
Objednat
dárkový poukaz

 

Jde o propracovanou masáž celého těla teplým olejem. Používají se zajímavé druhy doteků. Od základní tantrické masáže se liší převážně delší dobou. Je zde více času na uvolnění svalových tonusů a otevření těla, což je zásadní krok k prožívání potěšení.

Klasická tantra masáž znamená uvolňování se do těla a energie a to nám dostatek času lépe umožní. Masáž umožňuje přijímat dotek i na pohlaví, který není podmíněn nutností orgasmu. Masáž může pomáhat při jemných depresích či výkyvech nálady. Pomáhá s problémy při menstruaci nebo neplodnosti.

Může být inspirací do milostného života. Necháváme zde prostor na sdílení mezi partnery.

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Transformační Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook