+420 775 126 388
Na Folimance 2119/7, Praha 2

Klasická Tantra masáž pro páry

Jde o propracovanou masáž celého těla teplým olejem. Používají se zajímavé druhy doteků. Od základní tantrické masáže se liší převážně delší dobou. Je zde více času na uvolnění svalových tonusů a otevření těla, což je zásadní krok k prožívání potěšení.

Klasická tantra masáž znamená uvolňování se do těla a energie a to nám dostatek času lépe umožní. Masáž umožňuje přijímat dotek i na pohlaví, který není podmíněn nutností orgasmu. Masáž může pomáhat při jemných depresích či výkyvech nálady. Pomáhá s problémy při menstruaci nebo neplodnosti.

Může být inspirací do milostného života. Necháváme zde prostor na sdílení mezi partnery.

 


120 min / 7990 Kč pár

Nabízíme výrazné slevy na dárkové poukázky, porovnejte v našem ceníku.

 

Objednat
dárkový poukaz
Objednat
Tantra masáž

 

Nabídka Tantra masáže

Tantra masáže pro muže

Tantra masáže pro muže

Tantrické masáže umožní maximálně hluboký relax. Silné techniky spojené s potěšením a speciálním dechem. Kontrola sexuální energie.

Tantra masáže pro ženy

Tantra masáže pro ženy

Smyslné doteky a otevírání ženského těla pro prožívání potěšení. Tantra masáž je hluboká relaxace, vzrušení a rozvíjení energie.

Tantra masáže pro páry

Tantra masáže pro páry

Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Tantra masáže jsou zdrojem dokonalé relaxace.

Tantra masáže
s prvky BDSM

Tantra masáže s prvky BDSM

Energizující tantra masáž probouzející hravost a radost z vlastního těla. BDSM pomůcky k uvolnění energie a hluboká relaxace.

Speciální Tantra masáže

Škola Tantra masáže

Různé tantrické techniky a koncepty jak pro páry tak i pro jednotlivce. Taoistická, kašmírská masáž nebo multiorgasmické techniky.

Kalendář služeb masérek

Zajímá Vás kdy může Vaše oblíbená masérka? Podívejte se na náš kalendář a objednejte se v čase, který Vám skutečně vyhovuje.

Facebook